• MENTAL ARİTMETİK
  4 Üye, 1 İleti
  4-11 yaş arası çocuklarda zihinsel gelişimi, sağ sol beyin koordinasyonunu, çok hızlı matematik işlem becerisini ve bunun gibi birçok gelişimi çocuklarınıza sağlayan Menar mental aritmetik İzmir'de. Sizin bırakın yapabilmeyi takip bile edemediğiniz hızlılıkta ekrandan geçen sayıları çocuğunuzun zihinden nasıl toplayıp çıkardığına, 2-3 basamaklı sayılarda çarpma-bölme işlemini kağıt kalem kullanmadan 1-2 saniyede zihinden nasıl yaptığına hayret edeceksiniz.
 • ÇANKAYA 'DAKİ ANNELER
  4 Üye, 1 İleti
  ÇANKAYA SEMTİNDE OTURAN ANNELER BİR ARAYA GELİP , ÇOCUKLARIMIZLA BİR ŞEYLER YAPSAK MI? BİZ ÇOK SIKILIYORUZ...
 • Agustos 2013 anneleri :)
  4 Üye, 1 İleti
  Kendimi bildim bileli daha ufacık bir çocukken bile çocukları çokk severdim. Yengeç burcunun anaç genleri de eklenince çocukları ekstra sevdim. Bu gün hiç beklemediğim zaman da hamile olduğumu öğrendim. İsterim ki benimle birlikte aynı aylarda doğum yapacak annelerle geçirelim bu güzel zamanı. Tahmini doğum tarihim 9 Ağusto 2013.
 • Manisa' lı Anneler Burada Toplanıyor :)
  4 Üye, 1 İleti
  Bakıyorum da hemen hemen her ilden anneler toplanmış, sanırım Manisa azınlıkta. Olsun bizde tanışıp kaynaşalım, sorunlarımızı tecrübelerimizi paylaşalım istedim :)

  şimdiden hoşgeldinizzz ;)
 • 2 bucuk yaşında bebeklerinizin dişleri ne durumda paylaşırmısınız
  4 Üye, 2 İleti
  ben kızıma 25aylık olana kadar kesinlikle ıvır zıvır çikolata vermedim dişlerini fırçalamama rağmen küçük kızımın küçük dişlerinde erime ve buda yetmez gibi dişlerin ortasında 2 siyah nokta farkettim.çok canım sıkıldı bu duruma ama şunuda öğrendimki gece emerek uyuması buna sebebmiş sakın sizde benim yaptığım hatayı yapmayın gece emzirsenizde temiz bir tülbentle silin bebişinizin dişlerini.üşenmeyin.ben ıvır zıvır yerine havuç verirdin salatalık ama akşam sabah fırçalamama rağmen dişlerine olan oldu akşam gözleme yapmıştım ısırık alırken ağladı sonra devam etti yemeye çok üzüldüm .
 • Çocuk Gelişiminde Teknoloji Kullanımı
  4 Üye, 3 İleti
  Çocuklarınızın gelişiminde teknoloji kullanımına kuşkuyla mı bakıyorsunuz? Veya iPad/iPhone ve Android tabanlı cihazlarda çocuklarınız için eğitici oyun ve interaktif kitap mı arıyorsunuz?
  Doğru yerdesiniz!

  Biz, yurt dışında yaşayan, çocuklarının türkçe öğrenmesini dert edinmiş üç anneyiz. Bu grubu, çocukların gelişiminde teknoloji kullanımı konusunda temkinli olan ama teknolojiden uzak kalmak istemeyen bizim gibi ailelerin araştırmalarına yardımcı olmak için kurduk.

  Bu konudaki son gelişmeleri burada paylaşacağız. Sizler de bu konuyu www.onlineanne.com adresinden takip edebilirsiniz.
 • 2008li oğlu,2012 li kızı olan anneler grubu
  4 Üye, 1 İleti
  selamlar arkadaş olalım,birbirimize yardım ve destek olalım fikir aıp verelim.amaç belli:))
 • bebeği için kariyerinden vazgeçenler var mı???
  4 Üye, 0 İleti
  Selam,
  ben bir bankada genel müdürlüğünde iyi bir noktadayken bebeğime bakmak için işten ayrıldım. 7 aydır evdeyiz bebişimle... aslında kimi zaman keşke çalışsaydım desem de çoğu zaman da uykusuzluk, yorgunluk başıma vurdukça bu vaziyette çalışsamda oğluma zaman ayıramazdım onsuz da olmazdı diyorum.hele de hastalandığı zaman iyi ki yanındayım diyorum, işten şimdi izin alamazdım diyorum kendi kendime... ama bu konuşmaları ne yazık ki hep kendi kendime yapıyorum, çünkü arkadaşlarım hep çalışıyorlar. artık kimse ile görüşmem mümkün olmuyor. bu sanal ortamlarda olmasa :) iyice tarzana döneceğim :) benim gibi olanlar var mı merak ettim...
 • 35 yaş ve üzeri yeni anneler
  3 Üye, 1 İleti
  merhabalar ben 36 yaşındayım ,7 aylık bir kız bebek sahibiyim,yaş gereği ve ilk çocuğum olması sebebiyle çeşitli zorluklar yaşıyorum ve benimle aynı durumda olan annelerle paylaşımda bulunmak istiyorum..sevgiler
 • TEMİZ İKİNCİ EL BÜTÜN EŞYALAR :)
  3 Üye, 1 İleti
  BURADAKİ AMACIMIZ TEMIZ VE KULLANILIR DURUMDAKİ KULLANMADIGIMIZ EŞYALARIMIZI CÜZİİ BİR MİKTARDA İHTİYACI OAN HANIMLARA VERMEK,ALMAK...HADŞ HAYIRLI SATIŞLAR HANIMLAR:)
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...