• beylikdüzünde 6-10 aylık bebeği olanlar
  3 Üye, 1 İleti
  bebeğimin olmasıyla iş kadınlığı rolüm sona ermiş ve şimdilik sadece edanurun annesi görevini yürütmekteyim.benim gibi olan ve beylikdüzünde pek arkadaşı olmayan hanımlar.buluşup hem bebişlerimizi kaynaştırırız hem biz kaynaşırız.ne dersiniz?
 • Beylikdüzü ve civarında oturanlar oyun grubu oluşturalım.
  3 Üye, 1 İleti
  Beylikdüzü adakentte oturan hafta içi çalışan ve kalan zamanını çocuğuna adamış anneler. Haftasonları çocuklarımızı biraraya getirerek hem paylaşmayı öğrenmelerini sağlayalım hemde hep birlikte mutlu olacağımız biz ve bebeklerimize özel zamanlar oluşturalım. Benimle aynı düşünceye sahipseniz oyun grubumuzu oluşturalım.
 • dikmen ve civarı, hafta içi oyun grubu kuralım mı?
  3 Üye, 1 İleti
  Arkadaşlar, kızım artık sıkıntıdan çatlayacak, arkadaş ihtiyacımız tavan yaptı. Oyun evlerinden rastgele bir oyun grubu da bulamadım,(zaten düzenli bir grup olmasının daha yararlı olduğunu söylüyor uzmanlar) anlaşsak ve hafta içi yada haftasonlarını da bazen dahil ederek oyun grubu kursak, bizim minişler bir araya gelse, sosyalleşip can sıkıntılarını giderseler. Haftaiçi ben muhtemelen getiremem ama kızım anneannesiyle gelir,(o derece sıkıntıdayız yani, anneanne duruma evet diyor artık)hafta sonları toplanma planı yapınca da ben gelirim kızımla. Dikmende parti evi bulup anlaşırız, sayıya göre bişeyler yaparız, ne dersiniz, isteyen herkes, heryerden katılır, ama bizim için dikmen civarında bir mekan olması önemli, çünkü malum, anneanne çooook uzaklara gidemez. Katılımlarınızı acilen bekliyorum sevgili dostlar.
 • AKTİVİTE MASASI VE İLK ARABAM ARIYORUM
  3 Üye, 1 İleti
  (LÜTFEN YARDIM)
 • 2012 Mayıs ayı anneleri
  3 Üye, 1 İleti
  Mayıs ayında anne olacak arkadaşlar. Neler yapıyorsunuz. Hazırlıklarınız ne safhada? İlk aşamada neler aldınız neleri sonraya bıraktınız?
 • Adsız Alkolikler
  3 Üye, 3 İleti
  Adsız Alkolikler, alkol bağımlılığı olan ebeveynlerin ortak sorunlarını çözebilmek ve diğer alkolik ebeveynlere yardımcı olabilmek için deneyimlerini, güçlerini ve umutlarını paylaşan kişilerin bir araya geldikleri kardeşlik birliğidir. Bunun sonucunda ulaşılan ruhsal bir uyanışla, bu mesajı diğer alkolik ebeveynlere taşıma hedefi olan bir gruptur. 

  Üye olmak için tek şart içkiyi bırakma arzusunun olmasıdır (bak bundan çok emin olamadım, biraz gevşek tutabiliriz bunu). Alkolle sorunu olduğunu söyleyen ve bırakma arzusunda olan herkese A.A.’nın kapısı açıktır. A.A. hiçbir grup, tarikat, siyasi örgüt ya da kuruluşa bağlı değildir. Hiçbir toplumsal anlaşmazlığa karışmaz. Tek amaçları ayık kalmak ve bu yaşam biçimini seçen kişilere yardımcı olmaktır. A.A. üyeleri kişisel çıkar gözetmez. 
 • bebek ve çocuklar için örgü modelleri
  3 Üye, 4 İleti
  bebek ve çocuklarınız için istenilen renkte sipariş alınır ödemeler ptt kargo ile kapıda ödemedir
 • Bursa'da Yaşayan Anneler Tanışma Vakti
  3 Üye, 1 İleti
  Çocuklarımız için Oyun grubu kurmaya ne dersiniz? E hadi o zaman tanışma vakti :))
 • Anne Bebek Mağazam
  3 Üye, 1 İleti
  Burada tüm anne bebek ürünleriyle ilgili sorularınıza yanıt bulur ve mağazamızdaki ürünleri sizlere özel fırsatlarla alabilirsiniz..
 • Müzikal Adımlar - müzik, dans, bale, hobi ve İngilizce
  3 Üye, 1 İleti

  Ankara'da Mustafa Kemal Mahallesi'nde MEB onaylı bir okuldur burası.

  Yaratıcı, düşünen ve eleştiren çocukların yetiştirlmesine adamıştır kendini sahibi Gökçe Yedidal.

  Enstrüman eğitimleri, dans-bale, çok farklı hobi eğitimleri ve 2 yaştan itibaren İngilizce eğitimi verilmektedir.

   

   

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...