• Yaratıcı Çocuklar & Kindermusik
  3 Üye, 2 İleti
  Kindermusik Bursa/Nilufer :

  Çocukların,beyin, vucut, kalp ve ruh gelişimini sağlamak için, Yaratıcı Çocuklar Ebeveyn ve Çocuk Kulubü 0-5 yaş arası erken gelişim programı olan Kindermusik'i sunar.

  Kindermusik sınıflarımızda yaratıcı oyunlar, hikayeler, hareketler ve çocuklar için özel dizayn edilmiş enstrümanlarla ritm duygusunun kazandırılması yoluyla çocuğun gelişimi sağlanır. Bu tür bir eğitimden geçen çocukların zekalarının artacağı, daha yaratıcı olacakları, kendilerini daha iyi ifade edip mantıklı düşünecekleri, daha sosyal olabilecekleri ve takım çalışmasına yatkınlıklarının gelişeceği, bilim adamları tarafından ispatlanmıştır.

  Bütün çocuklar Kindermusikle buyusun !

  KINDERMUSIK şimdi BURSA - Nilufer de !

  Gelin eğlencemize siz de katılın.

  Bizimle irtibata geçin 0543 4794724
  bilgi@yaraticicocuklar.com


 • Sosyalleşelim - İstanbul Avr.Yakası
  3 Üye, 1 İleti
  Bazı anneler yalnızdır, dolayısıyla bebekleri de yalnız kalabiliyor ve fazla sosyalleşemiyorlar. Birbirine yakın olan anne-bebeklerin her anlamda birbirilerini tanıyıp, sosyalleşebilecekleri bir platform gerek
 • 2017 Ankarada Cocugu Krese Baslayacak Anneler
  3 Üye, 1 İleti

  Kresler ile ilgili yaptigimiz arastirmalari, aldigimiz tavsiyeleri burada paylasalim

 • 2017 şubat anneleri
  3 Üye, 0 İleti

  Merhaba arkadaşlar, 2017 şubat anneleri olarak buradan paylaşım yapalım, bilgi alışverişi

 • 35 yaş ve üzeri yeni anneler
  3 Üye, 1 İleti
  merhabalar ben 36 yaşındayım ,7 aylık bir kız bebek sahibiyim,yaş gereği ve ilk çocuğum olması sebebiyle çeşitli zorluklar yaşıyorum ve benimle aynı durumda olan annelerle paylaşımda bulunmak istiyorum..sevgiler
 • TEMİZ İKİNCİ EL BÜTÜN EŞYALAR :)
  3 Üye, 1 İleti
  BURADAKİ AMACIMIZ TEMIZ VE KULLANILIR DURUMDAKİ KULLANMADIGIMIZ EŞYALARIMIZI CÜZİİ BİR MİKTARDA İHTİYACI OAN HANIMLARA VERMEK,ALMAK...HADŞ HAYIRLI SATIŞLAR HANIMLAR:)
 • ekim 2011 anneleri
  3 Üye, 1 İleti
  meleklerimizle ilgili sevinçlerimizi, üzüntülerimizi, telaşlarımızı burda paylaşalım. birbirimizin duygularına ortak olalım.
 • cigkoftemiz:-) atiyenin guzeller guzeli hacerimizin dogum gunu kutlu olsun:-)
  3 Üye, 1 İleti

  Canim atiyecigim nice salikli yillariniz olsun mutlu yillar

 • AKTİVİTE MASASI VE İLK ARABAM ARIYORUM
  3 Üye, 1 İleti
  (LÜTFEN YARDIM)
 • dikmen ve civarı, hafta içi oyun grubu kuralım mı?
  3 Üye, 1 İleti
  Arkadaşlar, kızım artık sıkıntıdan çatlayacak, arkadaş ihtiyacımız tavan yaptı. Oyun evlerinden rastgele bir oyun grubu da bulamadım,(zaten düzenli bir grup olmasının daha yararlı olduğunu söylüyor uzmanlar) anlaşsak ve hafta içi yada haftasonlarını da bazen dahil ederek oyun grubu kursak, bizim minişler bir araya gelse, sosyalleşip can sıkıntılarını giderseler. Haftaiçi ben muhtemelen getiremem ama kızım anneannesiyle gelir,(o derece sıkıntıdayız yani, anneanne duruma evet diyor artık)hafta sonları toplanma planı yapınca da ben gelirim kızımla. Dikmende parti evi bulup anlaşırız, sayıya göre bişeyler yaparız, ne dersiniz, isteyen herkes, heryerden katılır, ama bizim için dikmen civarında bir mekan olması önemli, çünkü malum, anneanne çooook uzaklara gidemez. Katılımlarınızı acilen bekliyorum sevgili dostlar.
Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...