• Okulönceci Anne
  2 Üye, 0 İleti
  Okulöncesi dönem çocuklarına dair annelerle bilgi paylaşımı..
 • VELİYSEM BAŞARIRIM/BAŞARIYORUM - VELİ GELİŞİM GRUBU
  2 Üye, 0 İleti

  Dünyaya bir insan getirmek büyük cesaret. İnsan olarak gösterilebilecek belki de en büyük cesaretlerden biri. Hayatın tekerine çomak sokup bu mucizeyi gerçekleştiren cesurlar olarak takdiri hak ediyoruz. Bu cesaret için gerekli olan güçlü niyetse başka bir takdir ve hayret konusu.

  Ben bir sosyal pedagog ve aynı zamanda veli koçuyum. Buradan annelere "anne olmak sizin için ne ifade ediyor?" sorusuna aldığım güçlü ve derin yanıtlar hem annelerin hem de babaların neleri göze alarak ve bilerek dünsizleştiğini sıklıkla gördüm. Aynı şevkatsiz tavrı nurturia paylaşımlarında gerek soru gerek yanıtlarda görüyorum.

  Bu grup, kendi iç eleştirmenlerin izin ve dışımızdaki eleştirmenlerin söylediklerine inat, her daim kendi motivasyonumuzu tekrardan dirilten öleceğim bir ortam yaratmak için kuruldu. Başardıklarımızın değeri ve ailenin motivasyonu, kendine dair özbilinci çocuk ve toplum için hayati önem taşıyor. Bu grupla birbirimize ayna tutmak istiyoruz.

  Neyi başaramıyorum? Neden çocuğum için vazgeçmeye hazır değilim? İyi bir anne/baba mıyım? Çocuğum beni neden anlamıyor? Neden olmuyor? Sorun bende mi? Neden başaramıyorum?

  Uzman olarak benim Söyleyeceklerim olacaktır ancak amaç hepimizin birbirimizden bir şeyler öğrenebilmesidir. 11 aylık bir baba olarak eminim öğrenecek bir şeylerim vardır.

  Faydalı olması dileğiyle

 • MONTESSORİ YÖNTEMİ
  2 Üye, 0 İleti
  Montessori eğitimi nedir? 
  Çocuklara sağlanan olanaklar sayesinde, kendi seçimlerinin eğitimcinin onları isteklendirmesinin yerine geçtiği, kendi eylemleri sonucu hataların denetlenebildiği bir eğitim sistemidir. Montessori eğitimi, temelde kişiliğin oluşumu üzerinde durur. 

  Her çocuğun özel ve farklı oluşundan yola çıkar. Çocuk özgürdür, kendi bireysel öğrenme hızına göre ilerleyebilir. Özellikle çocuk gelişiminde en önemli dönem olan 0-6 yaş arası çocukların, soyut kavramları öğrenebilmesi için somut materyalleri kullanılmasına dayanır. Çocuklar ellerini kullanarak, materyaller sayesinde öğrenirler. 
 • Bursa' da tavsiye etmediğiniz firmalar.
  2 Üye, 1 İleti
  Bursa' da tavsiye etmediğiniz ürün ve hizmet sektöründeki firmalar.
 • ANKARA*TEK OĞLAN ÇOCUĞU*7 YAŞ:))
  2 Üye, 1 İleti
  Herkese selam:)Ankara Mamaktayım asla kardeş istemeyen cin gibi bir düdüklü tencerem var:)kitaplar teori veriyor ve herkese hitap etmiyor deneyim istiyorum..ya da tatlı anılar:)paylaşalım çoğalalım tanışalım....
 • seker anneler
  2 Üye, 1 İleti

  ailemizdeki en şeker annelerin buluşma noktası :)

 • yemek
  2 Üye, 2 İleti
  eeeeeeeeeeeeee
 • Tüp Bebek Koçu
  2 Üye, 1 İleti
  Merhabalar,
  Yaklaşık 10 yıldır Tüp Bebek Merkezlerin'de Yönetici ve Koordinatör olarak tedavinin aşamaları ve ayrıntıları hakkında sorularınız olursa seve seve cevaplarım.Benim cevaplayacağım sorular için tüp bebek doktorlarımızdan destek alabilirim.
  Herkese Tedavilerinde başarılar dilerim...
  Sevgilerimle
 • FUSİ FUSİ KOCAELİ
  2 Üye, 2 İleti
  HAMİLE,BEBEK VE ÇOCUK BUTİĞİ KOCAELİ
 • Parti Perisi ''Parti Deyince Herşey''
  2 Üye, 1 İleti

  Parti Perisi çocuk doğum günü, yetişkin doğum günü, ilk yaş partisi, 30 - 40 - 50 - 60 yaş partileri, yıldönümü, doğum, baby shower, bebek kutlamaları, diş bugdayı, mevlüt, sünnet, düğün, nişan, bridal shower, bekarlığa veda, kina, evlilik yıldönümü, yılbaşı, noel, paskalya, sevgililer günü, halloween/cadılar bayramı, karnaval  anneler günü, babalar günü, mezuniyet, temalı partiler, kostümlü partiler,sürpriz partiler ve diğer tüm özel günleriniz için ihtiyacınız olan parti malzemeleri ve süslerinin satıldığı Antalya' nın ilk parti mağazasıdır. 

   

  ONLİNE Satış: http://www.partiperisi.com

  ALO Parti Hattı: (242) 312 18 82    

   

   

  http://www.facebook.com/PartiPerisi

  http://www.twitter.com/partiperisi

  http://www.friendfeed.com/partiperisi  

Grup Yarat

Grubunu kolaylıkla kurabilir, istediğin kişileri davet edebilirsin.

Yeni Grup >>

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...