TATİL

04/01/2010 12:06:00

Slm arkadaşlar,


Bu yaz tatile gitmek istiyoruz ama çoçukla  rahat edebileceğimiz bir otel olması gerek.Bana önerebileceğiniz oteller var mı ? Aslında tatile çıkarken kızımı götürüp götürmeme de kararsızım ama bilemiyorum.Sanki onsuz tatile çıkarsam bir yanım eksik kalıcakmış,eğlenemeyecekmişim gibi hissediyorum.Götürürsem de tatil yapamam gibi geliyor.Offfffff  çok karsızım.

Ynt: TATİL

04/02/2010 10:33:00

merhaba abide
benim yağız'la hiç otel tatili deneyimim olmadı
geçen yaz tatilimizi de bir hafta benim ailem bir hafta da eşimin ailesi ile beraber yazlıkta geçirmiştik
onlar çok yardımcı olmuşlardı
bu yaz gene aynı sistemi uygulayacağız

Ynt: TATİL

04/19/2010 13:43:00

Merhaba Rosa, 


Bizde gecen yıl annemler ile birlikte gitmiştik ama bu yaz kendi başımıza gitmek istiyorum.Bakalım hala karar vermiş değilim :)

Ynt: TATİL

08/05/2010 14:01:00

tatil durumları ne oldu

biz anneanne ve dede ile beraber bir hafta ve babaanne ve dede ile de bir hafta olmak üzere iki haftalık tatilimizi tamamlayıp döndük
neticede çok yorulduk çünkü yağız çok hareketli bir çocuk elini bıraktığımız andan itibaren hiç durmadı
dezavantajımız denize girdiğimiz yerin taşlık olmasıydı kum olsa oynayıp oyalanacaktı

Ynt: TATİL

08/05/2010 19:32:00


   Bir hafta anneanne ve dedesiyle denize gitti.Daha sonra bizde yanlarına gittik benimlede bir hafta tatil yaptı.Amaaa öldüm benim için hiç tatil olmadı devamlı peşinde koşturup durdum.Denizi çok sevdi sudan zor çıkardık.Gittiğimiz yerin kumu güzeldi bol bol oynadı. Seneye biraz daha büyümüş olacağı için şöyle güzel bir tatil yapmak istiyorum :)  Kumun olmayışı kötü olmuş çoçuklar bayılıyorlar kumda oynamaya ,suyla arası nasıldı , sevdimi ?

Ynt: TATİL

08/06/2010 11:13:00

Suyu seviyor bizimkisi ilk bir kaç gün simitle yüzdürdük. Sonra istemedi bıraksak kendisi yüzecek hatta denizin içinde bıraktık yürüdü biraz dalga gelince hoppp sulara tabi tetikte bekliyorduk.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2008 kasım anneleri burada buluşalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...