"Ayağına Diken Batan Süper Karga"alan memnun olan olmayan

05/31/2010 12:23:00

yk yayınlarından Selçuk Demirelin kitabı, alan okuyan tavsiye eden...
bu arada şu sıralar okuduğunuz kitaplar hakkında da bilgi verirsenizde çok sevinirim.
herkese iyi okumalar

Ynt: "Ayağına Diken Batan Süper Karga"alan memnun olan olmayan

05/31/2010 12:29:00

Ada'nın son dönem favorilerinden "Ayağına Diken Batan Süper Karga" :) Hatta geçenlerde kendi kendine aşağıdaki şekilde okuyordu kitabı. Ben tavsiye ederim, Güneş de sevecektir.

"Süpey kuş, süpey kayga! Uçmuş gelmiş. "Off! Gaaak! Gaaak!" Bağıymış. (..) Gitmiş. "Tak, taaak! Meyaaba" demiş. Nineye. (..) Diken veymiş. (..) Aydede çıkmış. Süper kuş, "naay naay naay" dansetmiş. (..)"

(..) es veriyor :)Bir de bunun yanında biz bu aralar "Bay Bay Bezim" ve "Mutlu Suaygırı"nı da okuyoruz. Mutlu Suaygırı biraz ucunca bir hikaye ama epey bir sayfa şarkılar söyleye söyleye devam ediyoruz. Bay Bay Bezim ile henüz haftasonu tanıştı, şimdilik herhangi bir yorum yapmadan ilgiyle dinliyor.

Ynt: "Ayağına Diken Batan Süper Karga"alan memnun olan olmayan

05/31/2010 12:50:00

Tatil öncesi, Cemile serisinden 'Cemile, yüzmeyi öğreniyor ' olabilir.Yiğit çok sevmişti.

Ynt: "Ayağına Diken Batan Süper Karga"alan memnun olan olmayan

05/31/2010 13:13:00

Aklıma geldi .Galata Kulesi'nin martısı Zeynep de çok hoşuna gitmişti.http://www.cogitoy.com/110-galata-kulesi-nin-martisi-zeynep.html

Ynt: "Ayağına Diken Batan Süper Karga"alan memnun olan olmayan

07/09/2010 10:53:00

Füsun haklısın, karga çıkarcı ve düzenbaz. Ama ben bu kitabı biraz da sanırım orijinal masalı çocukluğumdan bildiğim için seviyorum. Selçuk Demirel'in çizgileri çok başarılı. Ada hikayeden çok resimlerle ilgileniyordu ilk okumaya başladığımız dönem. O anlamda içim rahat. Bu aralar artık daha anlamlandırmaya başladı okunanları. Henüz ters bir etkisini görmedik, bakalım ileride ne olacak.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Keyifli okumalar-kitap tavsiyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...