Clup Paradiso Otel /Alanya

03/03/2011 11:58:00

  Otel bilgilerine http://www.club-paradiso.net/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.
  Ben çocuklarla ilgili otelin bize sunduğu seçenekleri yazmak istiyorum.
  Otel tam bir çocuk dostu otel öncelikle bunu söylemeliyim. Otelde 1 tane kaydıraklı havuz ve çocuk havuzu da bulunuyor. Çocuk klubü ve çocuk animasyonları da mevcut. Çocuk klübünde 4 yaş üstü çocukların sorumluluğunu alıyorlar ve her daim yanlarında çocuklarla ilgilenecek birileri bulunuyor. Ama 4 yaş altı çocuklar için sorumluluk ailelerinde. Restaurantlarında mama sandalyeleri yeterli sayıda varmış. Ve istenildiği takdirde odalara ücretsiz su ısıtıcısı da veriyorlarmış. Mama hazırlamak isteyen anneler için restauranta gitmeye gerek yok.
  Ayrıca bebek yatağı isteyenler içinde ücretsiz bebek yatağı hizmeti mevcut. Boşuna park yatak falan taşımaya gerek yok yani :)

  Otelin çocuklarla ilgili ücret alarak bize yardımcı olduğu konular ise şu şekilde;

- Çocuk bakıcısı: 2011 yılı için çocuk bakıcısının fiyatı saatlik 10 € olarak belirlenmiş.  Ama bu birazda pazarlığa açık bir konu gibi duruyor bana kalırsa. çünkü € artıyor sürekli bu aralar dediğimde 20 TL düşünelim dediler bana. Birkaç saatlik istenildiğinde uygun bir fiyat yapabilecekler gibi duruyor..

- Bebek Arabası: Birçok otelde bulunmayan bir özellik bu. Uçakla gelecekler için arabayı yanında taşımak zor olsa gerek. Yeni doğan bebekler için bile uygun özellikli arabalar bulundurmaları güzel bir özellik. Bebek arabası fiyatı günlük 10 TL..

- Bebek Telsizi: Yine birçok otelde bulunmayan bir özellik. Bebek telsizinin günlük fiyatı da 10 TL..

 

Ynt: Clup Paradiso Otel /Alanya

03/03/2011 12:23:00

haziran fiyatları nasıl acaba?

Ynt: Clup Paradiso Otel /Alanya

03/03/2011 13:14:00

buraya fiyatları yazamadım çünkü hangi tarihlerde geleceksiniz, ne zaman ödeme yapabileceksiniz, kaç kişi olacaksınız bunların hepsi fiyatları değiştiren kriterler. bunları bana mesaj yazarsanız size net bir fiyat verebilirim. mesela bu ayda erken ödeme indirimleri var. o yüzden ödemeyi ne zaman yapacağınız da çok etkiliyor fiyatları

Ynt: Clup Paradiso Otel /Alanya

03/03/2011 14:11:00

teşekkürler.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocukla Tatil Yapılabilecek Oteller...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...