Play To Learn Oyun Grupları

01/05/2012 20:02:00

Kreş sahibi ile tanıştım, çok tatlı bir hanımdır; tavsiye ediyorum;
--------------------------------------

0-6 yaş arası bebeklerinizi ve çocuklarınızı bekliyoruz. Gelin tanışalım, çocuklarınız eğlenirken, sizlere programlarımız hakkında ayrıntılı bilgiler verelim.

Salı ve Perşembe günü ders saatleri :

10:00 ABC, Music and Me (18-36 ay)
12:00 Village programı (0-18 ay)
Adres: Yeşim sokak No: 15 /A Akatlar Tel : (212) 352 30 31


Cumartesi günü ders saatleri :
10:00 ABC,Music and Me ( 3-6 yaş )
11:00 ABC,Music and Me ( 18-36 ay )
12:00 Village programı ( 0-18 ay )
Adres: Vali Konağı cad. Hacı Mansur Sok. Konak apt. No:1/11 Kat:2 Nişantaşı
Tel: (530) 580 75 25


Aylık Ücret : Haftada 1 gün katılım 250 TL + KDV

Haftada 2 gün katılım 450 TL + KDV


1960 yılından beri dünyanın pek çok ülkesinde uygulanan ünlü “Uluslararası Kindermusik Okul Öncesi Eğitim Programları” Play To Learn’de başladı. 0-6 yaş arası bebeklere ve çocuklara özel uygulanan eğitim programları; çocukların erken dil gelişimi ile okuma yazma yetisi kazanmalarına imkan yaratıyor. Program, mantık, muhakeme, algı ve matematik yeteneklerini geliştirirken oto-kontrol yetisinin artmasını; ömür boyu sürecek müzik ve sanat sevgisi edinmelerini de sağlıyor.

İngilizce uygulanan eğitim programı ile çocukların İngilizce’yi farketmesi de sağlanıyor.


Pedagog, araştırmacı ve bilim adamları tarafından sürekli geliştirilen bu sistemde, çocukları çağın ilerisine taşıyacak programlar uygulanıyor.

Kindermusik eğitimlerine katılan çocukların; okuma anlama testi puanlaması daha yüksek sonuçlanıyor. Çocuklar, uzamsal ve cisimsel, soyut ve somut, zamansal ve mekansal kavrama gücü ile sebep-sonuç ilişkisi kurma yetisi testlerinde normalin 3 katı daha yüksek sonuçlar elde ediyorlar. Oto-kontrol yetisinde normalin 2 katı artış gözlemleniyor. Bu artış diğer bütün öğrenimler için verilen direktifleri algılama ve uygulama yönünden de büyük önem taşıyor.

Bilimsel yöntem ve özel tekniklerle zekayı ve entellektüel kapasiteyi geliştirmeyi amaçlayan eğitim programı ile çocuklar, okula sosyal, bilişsel, fiziksel ve duygusal yetileri çok daha ileride, öğrenmeye hazır başlıyorlar.

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...