Swimtrainer Classic (deniz simidi)

06/09/2011 05:03:00

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Swimtrainer Classic (deniz simidi)

06/09/2011 05:12:00

Ben kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Oğlum ilk kullandığında 6 aylıktı ve çok sevdi. Vücududa yüzme pozisyonunda olabiliyor ve çok rahat görünüyordu. Diğer simitlerden de kullandım ama sanki onların içinden heran düşecekmiş gibi duruyordu. Ayrıca ürün diğer simitlere göre daha sağlam.

Ynt: Swimtrainer Classic (deniz simidi)

06/09/2011 06:31:00

unnadodan baktımda bebeğin sadec ayaklarımı denize değiyor. karnı vucudu değmiyor galiba. bu avantajmı dezavantajmı acaba. soğuk karnı ağrımaz gaz yapmaz. ama suyuda hisedemez. karar veremedim birde o plastik kenerlar bebeğin tenine deyince kızarıklaık yada rahatsızlık verir mi. çocukken ben çok rahatsız olurdum. kızrırdı çizer gibi olurdu hep.

Ynt: Swimtrainer Classic (deniz simidi)

06/09/2011 07:09:00

bende aldım daha kullanmadım ama çok işlevsel bence. kızarıklık yapacağını düşünmüyorum çünkü sürtünme olmaz denizin içinde heryeri su olacak. ayrıca karnının soğuk olması dediğin gibi gaz için dezavantaj. bebeği bununla yüzdürüp en son bunu çıkartıp kendi kucağında bütün vücudunun suyu hissetmesini sağlayabilirsin. ben öyle yapacağım şahsen ;) davetiyesi olmayanlar bu linke tıklayarak siteye üye olabilirler..
https://unnado.com/davet/catseadns_4528

Ynt: Swimtrainer Classic (deniz simidi)

06/09/2011 07:29:00

Su karnına değiyor. Beyaz bölümü vucüdunu sarıyor ama sımsıkı değil yani su geçisi oluyor. Sırtının büyk bölümüde suyun içine giriyor. Bebeğin teninde yani en azından oğlumun teninde herhangibir tahriş , kızarıklık veya rahatsızlık vermedi.

Ynt: Swimtrainer Classic (deniz simidi)

06/09/2011 07:47:00

bebeim henüz yolda eğer öyle olmasaydı alırdım ama yavruma daha hiçbişey almadıgımdan ilk olarak bunu almak da tuhaf olcagı için sonmra almayı düşünüyorum cok hosuma gitti bu ürün  :))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...