Son gunlerde gergin misiniz biraz???

06/29/2010 18:33:00

Son gunlerde sabriniz azalip stresiniz arttiysa ve cocuklarinizin bazi davranislarina tahammul edemez olduysaniz sebebi yaklasan astrolojik olaylar olabilir...soyle ki:

Sonraki bes haftada (26 Haziran 4 Agustos) üç adet çok önemli astrolojik olay var. Bunlar:

·         Dolunay Ay Tutulmasi 26 Haziran (bunu geride biraktik ve etkisi oldukca guclu hissedildi)

·         Günes Tutulmasi 11 Temmuz

·         5 Gezegenin Hizalanmasi Temmuz Büyük Haç

26 Haziran dolunay tutulmasi olaganüstü güçlü ve zemini hazirlayacak. Aslinda bu dolunay tutulmasi iki kenarli kiliçtir ve eger dogru anlasilirsa ve uygun sekilde kullanilirsa, olumlu yone dogru büyük degisimin itici gücü olabilir.

Dogru kullanmazsaniz, yarattigi yogunluk enerjinizin ve buna bagli ruh halinizin bozulmasina neden olabilir. Bu durum sizi asagi cekecek iyice sabirsiz ve tepkisel yapacaktir.

Lütfen sabirsizlik ve dengesiz duygular içinde tepki verip vermediginize dikkat edin. Icinde bulundugumuz donemi ve bu donemin titresimini yaraticilik ve içsel temizlik için bilgece kullanip kullanmadiginiza bakin.

5 gezegenin hizalanmasi binlerce yildan bu yana gezegende hissedilen en güçlü titresimi yaratacak. Bu titresim (rezonans) onemli bir degisim firsatini da sunuyor.

Bu zamanda hareketlerinizi dikkatli bir sekilde düsünmeniz faydali olur. Hal ve hareketlerinizde dikkatli olun ve enerji alaninizin bütünlügünü sürdürmek için ekstra çaba gösterin.

Konusmadan önce düsünün ve olumsuz-travmatik duygularin enerjinizi istila etmesine izin vermeyin; öfke, kiskançlik, depresyon, suçluluk veya süphe gibi duygular.

Bu donemde hem iletisimleri hem de duygulari idare etmekte zorlanmak olagan. Bu nedenle dengede kalmak icin uygulamalarinizi atlamadan yapiniz.

Bu donemi icinizdeki sakli aliskanliklari ve engelleri gözden geçirmek için kullanin. Bunlari salivermek için daha iyi bir zaman yoktur.

Bu donemde gizli olani bulmak ve gerekli temizligi yapmak için büyük bir firsat var. Bu donemde ozellikle gölgede kalanlar ortaya çikacak.

Çünkü aslinda tutulmalar ve 5 gezegen siralanmasi benligimizin daha yüksek ve daha saf haline açilan önemli bir firsattir.

Bu nedenle ay tutulmasinda gizli engelleri bulmaniz ve bunlarla yüzlesip salivermeniz için tesvik ediyoruz.

Günes tutulmasinda, erismeyi arzuladiginiz nitelikler üzerine yogun sekilde meditasyon yapmanizi tavsiye ediyoruz, çünkü günes tutulmasi asamasinda yaratici olma yetenegi de büyütülür. Çözümlemek, sanatsal ifade veya arzunun tezahürü için mükemmel bir zamandir.

Tutulmalar arasindaki arayi kullanin, gerçekten kim oldugunuza karar verin. Ne yapmak için burada oldugunuz, bu konukluktaki kalan yillarda ne yapacaginiz. Görüyorsunuz ki, girmekte oldugunuz donemin enerjisi mükemmel Var Olma haline girme yetenegini sunuyor.

Zihnin ötesinde bir hal, düsünce dedigimiz seyin ötesindeki varolus. Birçogumuz için Var Olma, gerçekten mesgul olmadigimiz bir haldir.

Gerçek anlamda gezegen siralanmasi zihnini sessizlestirebilenl erimize dingin bilgeligin, zihinsiz Olmanin muhtesem titresimine daha kolayca girme firsatini sunuyor.

Bu donemin enerjisi son derece yogundur ve eger uygulamalarinizi sürdürmezseniz sizi merkezinizden çikarabilir, yorabilir.

Sakin olun, sabirli olun, yaratici olun, bilge olun ve kendinizi ve birbirinizi destekleyin.

Not: James Tyberonn kanaliyla gelen bilginin Saffet Guler tarafindan yapilan cevirisinden alintidir. Orijinal metin http://www.earth-keeper.com/" rel="nofollow" target="_blank">www.earth-keeper. com adresinde bulunabilir.

__._,_.___

Ynt: Son gunlerde gergin misiniz biraz???

06/30/2010 05:06:00

Saffet Guler sagolsun :))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Cocuklar ve Kuantum

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...