SSM - Karşıdan karşıya

07/08/2011 12:22:00


Müze ortamlarını hep sevmişimdir zaten.
Bu da guzel bir sergi, bugun kızım, yeğenim ve oğlum olmak üzere 3 kucuk cocukla gittik. Sadece tek galeriyi içeriyor, çok uzun sürmüyor o nedenle.
 Serginin çeşitli noktalarından üstten baktığınız, sonunda da yanına indiğiniz muhteşem bir el yapımı tekne var, o donemin tekniği ile yeni yapılmış o yuzden dokunabiliyorsunuzda, tabi ki çocukların en beğendiği bolum o oldu, ayrıca duvarlarda ki illusturasyonlarda cok guzel.
Çıkınca da hem ssm nin bahcesinde biraz takılmak, tepeden boğazı izlemek çok zevkli. Sonrasında da emirgan  ya da çınaraltında yemek ya da dondurma yemek mumkun.
Sergi cocuklara ve onlarla gelen bir yetişkine ucretsiz. Biz iki yetişkin ve 3 cocuk gidince bir sey odemedik o yuzden normal fiyatını bilmiyorum.
Gitmek isteyenlere oneririm. SSM sayfasından açık oldugu saatlere bakabilirsiniz.

Ynt: SSM - Karşıdan karşıya

07/09/2011 03:57:00

Teşekkürler hduran gitmek istediğim bir sergi ama oğlumla gidebileceğimi düşünmemiştim nedense..Çok iyi oldu yazdığın..Bir de bazı müzelerde ödünç alınabilen çocuk arabaları oluyor ya(R.Koç müzesinde örneğin) SSM'de de var mı?Hiç dikkat etmemişim..
Eğer öyleyse harika olur..3 çocukla gitme cesaretinden dolayı ayrıca tebrikler:)

Ynt: SSM - Karşıdan karşıya

07/10/2011 13:44:00

Cok emin değilim, gormedim herhangi bir yerde, gerci koc takini de gormemiştim. Ama 2,5 yaşında bir cocukla yuruyerek dolaşabilirsiniz, onu yoracak kadar uzun surmuyor. genede gitmeden arayıp sorabilirsiniz belki vardır.
iyi eğlenceler dilerim.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...