eryaman'da oturan anneler

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/15/2011 14:57:00


Kısacık ön bilgi;


her şey muhteşemdiiiiiii!


ayrıntılar daha sonra :)))))))))

valla kızmayın evin işleri yemek vs yetiştirmece, belki Gülsen yetişir benden önce yazar detayları...

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/15/2011 19:20:00

yaaa eminim öyledir haftaya hemen salı falan tekrarlasak neolurrrr...buarada ayrıntıları hemen yazın merak ediyoruz..

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/15/2011 22:08:00merhaba  sevgili anneler,
merak ettiğinizi  biliyorum kusura  bakmayın, ancak dönebildim:)

bugün nihayet, aylar sonra  buluşabildik :) fırıncı orhanda başlayan  serüvenimiz, parkta  vakit  geçirelime  dönünce  e  bide  dışardaki  sıcağı görünce, benim ev de  devam etti  akşam saat 18:oo gibi ayrıldık.

hiç yabancılık çekmedim kendi adıma,Bonny yani Banu  çok şeker bir arkadaş. Keyifli ve çok  sıcak.  Hele  o minik oğlu Efe yok mu? işte  ben o  küçük adama aşık oldum :))  allah nazardan saklasın, yüzünden gülücük  akıyor.  Arada bir beni bir süzüşü vardı ki,  bakışlarını  bir görseydiniz, çapkın belli  bu adam çok çapkın ve çok yakışıklı.

Kızım Işık Su, bayıldı Efe'ye  ve Banu teyzesine..

bunu daha sık yapalım, gerçekten  insan kendini çok mutlu hissediyor, aynı rutini  yaşadığımız  hayatımıza  farklı  bir  renk geleceğine  inanıyorum.

Bu arada  fırıncı orhan ın oyun alanı  gayet güzeldi,  yada ben eryamanda  daha başka oyun  alanı görmediğim için  bu kanıya  vardım.  Onun dışında  sohbet edilebilecek  bir yer, ama servisini  beğenmediğimi  açıkça  söylemek  isterim. Yada  çocuklu  annelere pek alışık değiller :) Yukarı katında klima oldukça  hissediliyor, oraya gelirken yanınıza  mutlaka kalın  bişeyler  alın.

Bu arada ,Ayf  nasıl oldu  oğlun? umarım  herşey yolundadır, papish elbette tekrar buluşalım , Tazmin23   önerin için  teşekkür ederim,  ilk  buluşma için iyi bir yerdi diyebilirim. En azından 15-20 dakikada  olsa kızım oyun  alanında  eğlendi, sende  katılamadın,  bazen çok isteyince olmuyor  bişeyler,  senin doğum  da yaklaştı artık, üzülme  doğumdan  sonra  toparlanır  sende  eşlik edersin bize :) , Zuhalcim  gözlerim elbette  seni  ve Naz'ı aradı :)  ,   VildanK hafta  sonu ayarlama  yaparız sende katılırsın ve aaysun İstanbuldan  gelince  seni de  aramızda  görmek  hoş olur.

sevgiler

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/15/2011 22:25:00

selam..bır daha kı bulusmayı carsamba yada persembe ayarlayabıırsenız bız de katılmak ısterız..bırı olmus artık devamı gelır ınsallah

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/15/2011 22:51:00evet haklısın Elmiray :)   devamı gelcek hayırlısıyla :)

elbette,  hepimiz  için uygun zamanlarda görüşeceğiz  inşallah..

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/16/2011 08:24:00

bu hafta çarşamba veya perşembe yapsak mı ozaman ne dersiniz herkes fikrini yazsın..

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/16/2011 10:21:00

buluşmanıza sevindim. inşallah daha sonra hafta sonuna denk gelir de biz de geliriz :))

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/16/2011 10:36:00

Tekrar merhaba arkadaşlar, nihayet gelebildim. Oğluşum dün o kadar açık hava aldı, hatta Gülsen "bu akşam yerini sevecek" dese ve ikimiz de aynı şeyi düşünmüş olsak da bizimki tam aksini yaptı. Dün akşam ve gece boyu nefes aldırmadı bana. Atak haftaları olabilir bir bakmam gerekiyor o haftalara...

Dünkü buluşma gerçekten çok keyifliydi. Gülsen çok samimi ve çok sıcak, harika bir enerjisi var. Işıksu gerçekten harika bir çocuk, çok samimi ve içten o da. Çok paylaşımcı ayrıca, hele güldüğü zaman o gözleri ve duruşu anlatılmaz :) Biz çok keyif aldık bir arada olmaktan.

En kısa zamanda hep birlikte bir buluşma çok keyifli olacak. Umarım hastalıklar ve sıkıntılar geride kalır bir arada olabiliriz.

vildank hafta sonuna denk getiririz tabi ki, herkes bir şekilde ayarlar durumunu :)

Bu arada Gülsen'in aksine ben Fırıncı Orhan'ı beğenmedim. Bizlerin de çocuklarla birlikte oyun bölümünde olması gerekiyor yoksa o cereyanda zaatüre olabiliriz. Servis gerçekten kabustu bir türlü açık çayın ne olması gerektiğini anlatamadık arkadaşlara :)))))

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/16/2011 11:14:00

buluşuldu sonunda demek ben yeni görüyorum.güzel geçtiğine sevindim umarım  sonraki buluşmaya biz de katılırız.

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/16/2011 20:55:00
evet Citos  buluştuk biz, nihayet :)   çok keyifliydi,  yakın zamanda buluşcaz, ayarla kendini.  

Bu arada  Arkadaşlar, müsait olunursa haftada  2  kez de  buluşulur,  birine gelemeyen diğerine gelir, ne dersiniz? 

Ben  23-29  Temmuz aralığında  gelemiycem çünkü  özel ders  alıyorum ve sadece  bu  süreçte müsait  olamıycam.Dolayısıyla  nerdeyse bu günler  dışında  hergün bana uyar  gibi  görünüyor.

Ayf nasılsın?, oğlun nasıl oldu?  İnşallah  yolundadır  herşey.

sevgiler  hepinize


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...