eryaman'da oturan anneler

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/22/2011 15:20:00

sultan buarada bebiş altı haftalık mı ay minanacık  ne güzel bol bol kokla nurti anneleri bebek görmeye mi gitsek ne;)...

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/22/2011 15:22:00

Sizler buluşuyor musunuz hiç?

Bir dahaki ne zaman?

Haftasonları oluyorsa katılmak isterim.Çıtırcıkları göle mi götürsek:))

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/22/2011 15:23:00

ya biz bir türlü bulaşamadık sonra geçen hafta o muhteşem gün oldu ve buluşuldu yalnız bende hastamız vardı gidemedim..sadece iki buluşabildi ama çok istiyoruz..aslında önümüzde ki hafta kim ne zaman müsait yazsın buluşalım..hazır çoğalmışken;)..

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/22/2011 18:19:00

Ohhh anneler çoğalmış ne güzel olmuş! Hoşgeldiniz grubun yeni üyeleri ebish, sultan:)

Ayf'cım geçmiş olsun bir an önce güzel haberleri bekliyoruz sizden ;)

Tazmin doğuma az kalmış, nasılsın, ne durumdasın?

Papish evet önümüzdeki hafta bir gün ayarlandığında bizim de durumumuz uygun olursa katılırız.

Efe'nin keyfini bozmak istemediğim için genelde öğleden sonra buluşmayı tercih ediyorum ben, erken buluşalım derseniz biz de mümkün olduğunca erken gelmeye çalışırız ama yine de öğleni bulur, yoksa çok huysuzlanıyor oğluşum uykusuz kaldığında :( Çoğunluğa uyarız bir şekilde...

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/22/2011 21:52:00

evet bebeğim minnacık, henüz 6 haftalık ama 6 aya bedel oldu benim için..malesef yanımda kimse yoktu, tek başıma kalakaldım bir bebekle. bi açıdanda iyi oldu.herşeyi çok çabuk öğrendim :) buluşmalara bende katılmak isterim gerçi benimki pek ufak ama sizlerle tanışmak istiyorum.

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/22/2011 22:03:00yaşasın  yeni eryaman  anneleri  ve eskileri :)

uygun  zamanda  buluşalım!!  ..paylaşmak, aynı duyguları taşıyan insanlarla  bir arada  olmak nasıl  güzel ve hafifletici :)   ee biraz da yorucu:)

Minecim Allah hayırlısıyla kurtarsın:) tatil konusuna  gelince,  tek bebekli  bir anne  olarak ben ilk tatilimi  kızım 6  aylıkken yaptım, bitane  daha olursa inşallah, ki; çok  istiyorum,  6 ay olmasada yinede bi 3 aylık olmasını beklerdim herhalde.
Ankara içi eyvallah, artık 40 çıkmadan  çıkıyor  anneler. Ama dediğim gibi  bu benim fikrim. Bu arada isme karar verdin mi?:)

buluşma saati konusunda ben de Bonny e katılıyorum, her ne kadar  sabah saatleri  sıcaklık açısından uygun olsa da  o saatlerde bebişler  huysuz oluyor.

gün konusunda, önümüzdeki hafta pazartesi  müsaitim sadece, diğer  günler dersim var. Çoğunluk sağlanırsa bensiz buluşursunuz bende  sonraki haftalarda  katılırım.

sevgiler  anneler
Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/22/2011 22:11:00


Sultan,
yalnız değilsin, bizler bir şekilde yanındayız, en azından dinleyerek..

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/23/2011 04:45:00

Günaydııııınnn herkese,


Arkadaşlar biz artık iyiyiz ve önümüzdeki hafta pazar haricinde uygunuz...Saat olarak da bir sıkıntımız yok...

Gülşen ve Banu tekrar tekrar teşekkür ederim, düşünmeniz bile yeterli...

Tazmin sana kolay bir doğum diliyorum..Biz Tuna doğduğunda Bodrum'da yaşıyorduk ve 20 günlükken sahile inip yarım saat kadar kalmıştık...Ben aman çok mu erken çıktık, çocuk rüzgar falan almış mıdır derken, 1-2 hafta sonra sahilde daha göbeği düşmemiş bebek görmüştüm...Tabii yabancıların bebeğiydi, çocuğu soymuşlar, gölgede yatırmışlar, aguş buguş seviyolardı...Çok mu rahatlar? kesinlikle eveeettt..Yani pes, bi durun ya, öldünüz mü evde?? dedim de biz de çok mu korumacıyız??Bilmiyorum ki çocuk sahibi olmadan önce neler neler derdim, sıkıysa yapayım şimdi onları....Sen için nasıl rahat ediyosa öyle yap arkadaşım, kimseleri dinleme...

Aramıza yeni katılan arkadaşlar, hoşgeldiniiiiz....

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/23/2011 08:41:00

ayf iyi olduğunuza çok sevindim...eryaman anneleri artık aktifleşti bunada seviniyorum..banada salı hariç uyar haftasonu da sıkıntıya girebilir..isterseniz pazartesi olsun...yer ve saat fikrinizi yazın bence..

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/23/2011 12:15:00

gülşencim ismi DEFNENAZ diyoruz artık çünkü abimiz DEFNE de karar kıldı.tatil konusunda fikirleriniz için çok teşekkürler.evet ayf sana katılıyorum onlar çok rahat oluyor bizler öyle değiliz.bende DENİZ yaşını doldurana kadar gitmemiştim aman üşütür hasta olur güneş geçer.ateşlenirse naparım falan fıstık diye ama şimdi DENİZ de olduğu için onada haksızlık etmek istemiyorum sürekli soruyor tatile ne zaman gitcez diye kolluklar botlar hazırlandı siparişler veriliyor babaya.bende 40 çıkmasını bekleyip çıkıcam yola tabi önce doğum hayırlısıyla bi gerçekleşsinde bakalım.ben pek denize havuza girmeyi düşünmüyorum zaten onlar baba-oğul takılırlar maksat DENİZ eğlensin.2 tane çocuk olunca ikisinide düşünmek zorundasın biri çok küçük olacak yazık diyosun okadar yol eeee diğerinin aklı eriyor bütün kış tatili bekliyor arkadaşları gitti geldi anlatıyor suyu kumu çok seviyor.annelik zor zanaat.başka gruplarda yorumları okudum birde küçükken gidenler çok rahat etmiş emzir-altını değiştie-uyut diyorlar ama bebekten bebeğe değişir tabi.DENİZ gaz sancılı bir bebekti çok zorlamıştı bakalım bu nasıl olacak


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...