eryaman'da oturan anneler

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/30/2011 06:58:00

Ya, bi problem olmasın sonra...Okyanus plaza'daki Fırıncı Orhan değil mi?


Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/30/2011 07:04:00

evet okyanus..

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/30/2011 14:51:00

Ayf, Papish
buluşabildiniz mi?nasıl geçti  gününüz?:)

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/30/2011 17:10:00

Evet Gülşencim..Bugün Papiş'le buluştuk...Tuna uyuduktan sonra yazıcam...

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/30/2011 18:26:00

evet buluştuk..çok güzel bir gün oldu..oğluşlarda bize müsade etti sohbet edebildik...mekanın rahat olması çok işimize geldi..oğlanlar hep oyun odasındaydı gerçi benim ki son zamanlar sürekli eteğimdeydi;)..uykusu çok geldiği için..ayfla da sohbet çok güzeldi..anne olmak anne kişilerle arkadaş olmak çok güzel. bol bolda gülşenin ve bonynin kulaklarını çınlattık..en yakın zmanada buluşmak üzere ayrıldık..

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/30/2011 19:00:00

Arkadaşlar, nihayet buluştuk biz de...Öncelikle mekan çok iyiydi ve ben ilk defa 2.5 saat süreyle, dışarıda Tuna'yla bu kadar rahat olabildim..Giderken planlar yapmıştım kafamda; Tuna en fazla yarım saat durur, oradan atlar, Optimum'a gideriz falan diye..ama ilginç bir şeklide Tuna sorun çıkarmadı ve rahat rahat oturduk...

Güzel bir gündü..Hiç tanışmasak da ortak kocamamn bir noktamız vardı, anneydik ve anneler biraraya gelince konuşacak şeyler bitmez..Çocuğun uykusu, iştahı, çişi, kakası, sendromları, huyları derken hiç anlamadan 2.5 saat geçiverdi..
Gelemeyen arkadaşlar için tavsiyem, bence bir sonrakine gelmeye çalışın...Aynı çevrelerde yaşıyoruz, belki çok farklı olabiliriz ama kocaman bir ortak paydamız var...Buluşalım, anlatalım, dertleşelim...Çok iyi geliyor, tavsiye olunur..........:))))

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/30/2011 19:25:00

Oh ne güzel yapmışsınız, iki iki derken tüm eryamanlı anneler bir araya gelecek sanırım :)))

Çok istedim hadi diye cumartesiyi ortaya attım ama ben gelemedim öncelikle gerçekten özür dilerim sizlerden. İlla ki şehirde olmamız gerekiyordu bugün :(

Önümüzdeki hafta hangi gün buluşuyoruz siz onu söyleyin :))))) Hazır hızımızı almışken yapalım derim ben :)Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/30/2011 22:30:00


Ayf  ve Papish,

çok sevindim,   orada olsaydım ancak bu kadar sevinebilirdim :)   anneler  rahatlayınca  mutlu olunca  bende  bir anne  olarak çok mutlu oluyorum. Banuyla  benim yaşadığım da buydu işte.
Bir de  başında beri  o kadar  çabaladınız ki  buluşabilmek  için,  gerçekleştiği  için mutlu oldum.
Rahat  etmenize ve  çocukların da  rahat etmesine  ayrıca  çok sevindim. Ben, uğrayıp 5  dakika da  olsa  size  sürpsiz  yapmak üzereydim ki,  evde  tadilatlık  durumlar olduğu için usta zamanlama  konusunda  bize yamuk yapınca  kaldım.

Neyse,  yakın zamanda  bir araya  geliriz  yine inşallah :) konuşacak  ne  çok şey var,  başlamak lazım  hemen..  Banucum  haklısın  hız alınmışken  durmak olmaz.

bu arada  kulaklarım çınladıysa da koşturmaktan  bilemedim:)  ama biliyorum ki, güzel şekilde  çınladı ;=)

sevgiler:)

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/31/2011 08:27:00

gülşen hassasiyetin için tekrar teşekkürler.çok veindiğine eminim çünkü ayn ı şeyi bende siz banuyla buluşunca yaşadım..biliyormusun bende senden bir süpriz bekliyordum..neyse nasip değilmiş...inşallah başka buluşmalara..sevgiler..

Ynt: eryaman'da oturan anneler

07/31/2011 21:09:00rica ederim papish:)
kalpler  bir  demekki..ya da annelik böyle  birşey..
eveeet  sürpriz  yapacaktım  olmadı, yakın zamanda  buluşmak  üzere :)Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...