Başka sosyal mecralarda nasıl birisiniz?

<12>

Ynt: Başka sosyal mecralarda nasıl birisiniz?

05/31/2010 06:44:00

ozguranne ve pamukelma,

ben hicbir sey anlamadım yazdılarınızdan, cok cahilim cok:)

benim internet maceram infertilite ile paralel, baslarda arastırmaya yonelik, sonra evet evet resmen dr tavsiyesi ile forumlara uye olup benzer durumdakilerle tanısmaya/ paylasmaya yonelik...

sozlukte yazıyorum, aktif degilim. cok aktif oldugum donemler veletlerden onceki hayatıma tekabul ediyor. bir donem resmen sozluk delisiydim, simdi degilim. sevdigim yazarları takip ederim, cok canım sıkılırsa ya da cok keyifliysem iki satır yazar cıkarım...

burda cok aktifim, allah sonumu hayırlara cıkarsın diyorum:)

burası guvenli, samimi,
samimiyetsizligi hissettigim an yazmıyorum, yazamıyorum.

Ynt: Başka sosyal mecralarda nasıl birisiniz?

05/31/2010 13:39:00

ben bi tek facebookta takilirdim. simdi hic acmadigim gunler oluyor facebook u. gecen gun arkadasim sitem etti artik Ecenin resimlerini koymuyorsun takip edemiyoruz diye. diyemedim tabi Nurturia'ya koyuyorum unuttum facebooku diye :)

Ynt: Başka sosyal mecralarda nasıl birisiniz?

05/31/2010 13:43:00

Ben, facebook tansa buradayi daha rahat buluyorum. Mesela oraya bir kisiyi eklemek icin dusunup duruyorum. Burada gel canim, seni de ekleyeyim, gel gel kacma hatta ensenden yakalayip arkadas yaparim:P Ortak nokta cok guzel: cocuklar&cocuklu hayat:)

Ynt: Başka sosyal mecralarda nasıl birisiniz?

05/31/2010 13:48:00

bir de facebookta kasiliyorum biraz. her dusundugumu, hissettigimi yazamiyorum. mesela bugun moralim bozuk olsa yazarim buraya, soyle soyle oldu moralim cok bozuk diye ama facebooka yazmam a ne melankolik bu filan demesinler diye.

Ynt: Başka sosyal mecralarda nasıl birisiniz?

05/31/2010 14:06:00

ozgurannem canım benim, bizimki ayrı bir şey gerçekten evet, alter hallerimiz el ele büyümüş küçükken bence de :))

Benim Nurturia'dan önce sanal alemle hiiiç işim olmazdı, irc, icq, msn, gTalk, yahoo msgnr, ve facebook listem sadece tanıdıklarımdan oluşurdu, onlarla yazışırdım. Facebook'da 400 kişi var listemde ama valla hepsi tanıdık :) Bu aralar iş yüzünden çok yoğun msn/gTalk kapattım gitti. Facebook'u bir ara çok aktif kullanırdım, hala da kullanıyorum ama daha çok, yurt dışındaki akraba ve arkadaşlara Ada ile ilgili güncellemeleri fotoğrafları aktarmak için.  O da son zamanlardaki yoğunluktan nasibini aldı.

Bir de bir dönem acayip bir yahoo groups listem vardı. Üniversite, lise, eski şirketlerimin her biri, dalış tayfası, kankalar filan, 15 tane kadar mail listesi vardı. Facebook çıktı onlara da artık hiçbirimiz yazmıyor. Facebook üzerinden haberleşmek daha kolay. Mont. grup ise ayrı bir mecra, orada henüz sessimi çıkarmaya teşebbüs edemedim :)

Sözlük ve blog'ları ise oldum olası hep sessiz ve derinden takip ettim. O kadar sessizdim ki kendi blogumu bile ben yazdım ben okudum :) Evet itiraflar çalışsın, kapalı blogum var benim de, blog değil de daha ziyade günlük şeysi. Neyse ne diyordum, okuyorum böyle ama uzak bana, sanal alemi hep alıcı olarak kullanıyorum, yani şöyle ifade edeyim ben Nurturia'ya gelmeden önce burada listemdeki annelerin yarısından çoğunu zaten bloglarından biliyordum ama evet asosyal kelebektim, OIP'in bahsettiği yorum bırakmayan okuyuculardandım ben :)) Sonra günlerden bir gün yine hep çok severek okuduğum Kitubi'nin bir girişimi olduğunu duydum, gireyim bakaym dedim, sonra... Sonrası yok... Burdayım işte :)

Ynt: Başka sosyal mecralarda nasıl birisiniz?

05/31/2010 18:58:00

şimdi yazacağım şeye gülmeyin:

Sokakta karşılaştığım her anneye "acaba nurturia'dan tanışıyor olabilir miyiz" diye alıcı gözle bir bakıyorum...

Sanırım terapiye ihtiyacım var. Kabul ediyorum. "Ben nurturia bağımlısıyım" 

Ynt: Başka sosyal mecralarda nasıl birisiniz?

06/01/2010 04:21:00

Benim geçmişim temiz, herşey nurturia ile başladı :)))

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Nurturia Hakkında

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...