organik ürün alabileceğimiz güvenilir adresler

09/21/2011 06:29:00

bu başlık altında organik ve doğal ürünleri kullanan kişilerin alışveriş yaptığı yerleri, indirim fırsatlarını ve kullandığımız ürünlerle ilgili dönütleri paylaşabiliriz.


sıvı sabun ve elde bulaşık yıkama deterjanı;

adresinden sipariş veriyorum. önce izmirde üretime başlamışlar, birkaç sendir ankara ostimde üretim yapıyorlar. makine için olan bulaşık ve çamaşır yıkama tozlarını çok beğenmedim ama sıvı sabundan ve elde bulaşık deterjanından çok çok memnunum. sık sık ellerimi yıkarım ama en ufak bir çatlama, kuruma yaşamıyorum. satış temsilcisi oldukça iddialı konuşuyor ürünleriyle ilgili ama ben kullanıma bakarım, çevreye ve insan sağlığına zararlı olmadığına da inanıyorum bir şekilde. kendiniz çok kolay satış temsilcisi olabiliyorsunuz, internetten sipariş veriyorsunuz, 2 iş günü içinde kapınıza geliyor. ödemeleri de 1 ay sonra. bazen çok güzel kampanyalar yapıyorlar. 2 al 1 öde gibi.

çamaşır makinesinde;

genelde klar veya sodasan kullanıyorum. az kullanılıyor, uzun gidiyor. unnado veya paraminide 6-7 haftada bir indirimleri çıkar, hiç kaçırmam, 3-4 tane alırım uzun süre kullanırım. eğer elimde kalmamışsa ve indirim de yoksa ayrancı organik pazardan veya http://www.binbirorganik.com sitesinden alıyorum. çok hızlı gönderim yapıyorlar. onların da merkezleri ankara.

bulaşık makinesinde;

arap sabunu kullandım, kokusundan evdekiler hoşlanmadı, anbertem kullandım, sanki iyi durulanmamış gibi geldi toz olduğu için. şimdi sodasan kullanıyorum ama elimdeki ürünler bitince kül suyu kullanmayı planlıyorum. onunla ilgili deneyimlerimi de yazarım. parlatıcı gözüne yıllardır elma sirkesi koyarım, çok memnunum. sirke kokusu kalmıyor.

banyo sabunu ve şampuan;

oğlumun saçını bir süre doğal yeşil sabunla yıkadım ama çok gözleri yaktığı için küçükken zor oluyor. onun için urtektam ve organicare kullanıyorum. lush ın (365 te mağazaları var) banyo köpüklerini de küvet keyfi yapması için alıyorum arada bir. kokusu ve renkleri çok hoş. artık büyüdüğü için elimdeki şampuanlar bitince yeşil sabun veya defne sabununa dönmeyi planlıyorum. 
kendim için de yeşil sabun denedim ama saçlarım kalın telli olduğundan çok iyi bir sonuç alamadım. bazen anbertem in bebek şampuanını bazen de fresh line ın şampuanını kullanıyorum. saç kremi urtekram. duş jeli çok nadir kullanıyorum, markası fresh line. armada, kentpark bir çok yerde şubesi var.

kozmetik;

uzun araştırmalar sonucu inlight ürünlerinde karar kıldım. onu da indirimde unnadodan alıyorum. tonik daha kısa sürede bittiği için 2 şişe alıyorum. kullandığım ürünler, yüz temizleme kremi, çiçek kokulu tonik ve günlük yüz yağı. yağ kullandığım için gözaltı kullanmıyorum. ama yine de lazım olur diye evim sitesinden aubrey in vücut losyonunu ve gözaltı kremini aldım. henüz kullanmadım, kullanınca yazarım.
makyaj ürünü çok fazla almıyorum. onu da biraz araştırdıktan sonra, nars ın göz farlarını ve rujlarını aldım. zuii den de yine far ve pudra fondoten aldım. nars ürünlerini harvey nicholstan, zuii ürünlerini unnadodan aldım. kozmetik konusunda, kendi blogu da olan seda çok yardımcı oldu, ilgileniyorsanız tavsiye ederim: denedimguzelim.com

sizin de kullandığınız ürünleri, deneyimlerinizi ve satın aldığınız adresleri bekliyorum.
sevgilerle.


Ynt: organik ürün alabileceğimiz güvenilir adresler

Ynt: organik ürün alabileceğimiz güvenilir adresler

03/10/2012 18:04:00

dogaevinizde.com dan sipariş verdim sodasan bulaşık makinası deterjanı aldim. Ilk yikamada sonuç gayet iyiydi.

Ynt: organik ürün alabileceğimiz güvenilir adresler

04/30/2013 14:30:00

Maltepe Belediyesi ve Ekolojik Üreticiler Derneği işbirliği ile kurulan Maltepe Organik Halk Pazarını tavsiye ederim. Her pazar günü kuruluyor.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Organik ürünlere meraklı olanların grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...