Regl deneyimini kolaylaştırabilecek ürünler

10/07/2020 09:43:00

Burada belki bir de kullanıp memnun kaldığımız ya da kullanmayı düşündüğümüz ürünleri paylaşabiliriz.

Ynt: Regl deneyimini kolaylaştırabilecek ürünler

10/07/2020 09:55:00

Ben önerilerimi yazayım.

1. Regl ve büyümeye yönelik açıklamaları olan kitaplar. Biz Smart Girls' Guide to Growing Up ve What's Happening to Me? kitaplarını okuduk ama Regl Kitabı: Genç Kızların Büyüme Rehberi gibi kitaplar da var.

2. Flo Period Tracker App: Bu uygulamanın ücretsiz versiyonu yeterli oluyor. Reglin ilk gününü, kaç gün sürdüğünü, regl öncesi ve sırasında yaşanılan bedensel ve ruhsal değişimleri girip kaydedebiliyorsun. Uygulama düzenli regli olanlarda bir sonraki regl gününü çok doğru bir şekilde tahmin ediyor. Düzensizliklerin ve semptomların takibi açısından da oldukça başarılı.

3. Kotex Active: Bir arkadaşımın önerisiyle aldım, kotex active bizim hareketli bıdıklarda bir nebze daha fazla koruma sağlayabiliyor.

3.  Menstrüal/Regl/Adet/Perid külotu. Sızdırmaz külot, pedle birlikte kullanmak için. Fakat bunu ne yazık ki Türkiye'de bulamıyorum. 

Ynt: Regl deneyimini kolaylaştırabilecek ürünler

11/04/2020 14:46:00

Çok teşekkürler Senem. Burçakın paylaştığı bu bilgide burada dursun.

geçen sene bir yerde okudum ki; sıcak su kanın içindeki Demiri (tam doğru tabir olmayabilir) kumaşa daha da tutunmasına dolayısıyla leke bırakmasına sebep oluyormuş. Aydınlandım resmen :) kızlarımıza bir tavsiye de bu olsun, kan lekelerini soğuk suyla yıkasınlar :)) gece gece paylaşayım dedim. Sevgiler.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Genç kız anaları- Deneyim paylaşımı

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...