TANIŞMA

09/18/2012 19:09:00

Genelde herkes birbirini taniyor ama aramiza yeni katilanlar icin ozet olur.

Ben baslayayim ;

İsmim DUygu. Adapazarinda oturuyorum,eczaciyim,5 yillik evliyim,bunun son 2 yilinda 2 cocuk annesi oldum:)

Ynt: TANIŞMA

09/19/2012 07:30:00

Ben deniz de malumunuz Özlem, Özde'nin annesi, uzman doktor+acemi anne cinsinden ;) Şu anda Gaziantep'te yaşıyoruz, 1.5 yııllık evliyken hamile kalıp aceleci kızım sayesinde 8 ay sonra anne oldum, artık 3 kişilik bir aile olarak devam ediyoruz yola. Kızımın sağlıklı, mutlu, başarılı bir birey olarak yetişmesi, huzurlu bir ortamda yaşaması en büyük dileğim...

Ynt: TANIŞMA

09/19/2012 09:51:00

merhaba ben hülya.ankaradayım.6,5 yıllık evliyim.araları 31 ay olan iki kuzunun annesiyim.birde felsefe grubu öğretmeniyim.ama 1 senedir evdeyim.kısmetse seneye bu zamanlar işe dönmeyi planlıyorum

Ynt: TANIŞMA

09/19/2012 10:37:00

Herkese merhabalar, 

Ayşegül ben, ama yakınlarım hep ayci derler.. ayci' nin biraz uzun bir hikayesi var, taa lise yıllarıma dayanır :))


Gruba bedenen Manisa' dan, ruhen İzmir ve Akyaka' dan katılıyorum :) Yani ruhum ayrıı bedenim ayrı herlerde :P 

Celal Bayar Üniversitesi' nde web sorumlusuyum...Manisa'dan nefret ediyorum! :') Fenerbahçe' liyim, spor yapmayı seviyorum (ama doğum sonrasında spor=yürüyüş oldu)

4,5 yıllık evliyim, Biricik kızım Masal Beril' ime 2 hafta gecikmeyle kavuştum... Balık olmasın diye dua ederken neredeyse Koç' u bile yarılayacaktık.. :))) 

Kızım benim herşeyim, sizlerinde olduğu gibi bende kızımın en güzel koşullarda, sağlıklı, mutlu, başarılı, güçlü, şanslı yetişmesini ve hayatında hep doğru kararlar vermesini dilerim. 

En büyük dileklerimden biri de, eşim ve benim, her anında kızımızın yanında olabilmek. 
Ve grup arkadaşlarıma da minnoşları ve tüm sevdikleriyle sağlıklı, mutlu bir ömür diliyorummmm :) 

Sevgiler, öpüldünüz. [Geniş Özet yaptım ben :))))) ]

Ynt: TANIŞMA

09/19/2012 10:40:00

ayşegül benim eşim manisada yaptı uzmanlığını.2002-2005 arası çok geldim.çok sevmiştim ben oraları

Ynt: TANIŞMA

09/19/2012 10:59:00

Merhaba ben Nihal Y. 34 yaşındayım 2 yıllık evliyim. Karya'cığım ilk bebeğim şu an 5.5 aylık. Mühendisim, kamuda uzman olarak çalışıyorum. Ankara'da yaşıyorum. Riskli gebelikten ötür 1 yıldır evdeyim ve ev hanımına dönüşmüş gibi hissediyorum zaman zaman :). Ücretsiz izin kullanarak kızımı 2 yaşına kadar kendim büyütmeyi planlıyorum, tabi kısmet. Grubu kurmanıza çok sevindim ayrıca davet için de teşekkür ederim :))

Ynt: TANIŞMA

09/19/2012 11:02:00

Merhabalarrrr :) Bende yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum :))

8 senedir evli olan, 2 sene önce deli gibi bebek sahibi olmak isteyen, 1 sene sonra anne adayı olan, müthiş bir hamilelik tecrübesi geçiren, 5 ay önce Duru kızını eline alan, 34 yaşında Yönetici Asistanlığı yapan, yöneticisinin stres topu olan, hassas mı hassas, panik mi panik, hayatı kendi için zorlaştıracak ne varsa yapmaya çalışan :) ama kızının sevgisi ile önce bu özelliğinden vazgeçmeye ve kızı için güçlü olup dimdik ayakta durmaya çalışan, kızına olan aşkı ve sevgisi ile henüz başa çıkamayan :) acemi mi acemi bir anneyim....

Sevdiklerini çok önemseyen, hep onların isteklerini dikkate alan bir Banuş'um :) Sevdiklerim, buna Nurti'deki güzel yürekli sevdiklerim de dahil bana Banuş derler.

Sizin Banuş'u, Duru'nun annesi, Pazarlama Sorumlusu olan, teknoloji düşkünü, hayata emin adımlarla karşı koyan eşimin karısı; otoriter, yaşadığı herşeye rağmen dimdik ayakta duran, özü sözü bir annenin kızı; karısını dünyadaki tek Servet'i olarak adlandıran (annemin adı Servet), çocuklarını okutmak, büyütmek için hayatını adamış, hergün işte deli gibi yorulsa da eve gülücüklerle gelen babanın kelebeği, ablasının ve abisinin huysuz kardeşi :) (küçükken çok huysuzmuşum ), ne yaparsam yapayım yaranamadığım kayınvalidenin gelini :) Banu'yum işte ben :))

Burada olmaktan sizleri tanımaktan ve en zor günlerimi beni en iyi anlayan sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Günün birinde hepinizle yüzyüze görüşmeyi deli gibi temenni ediyorum. Yine yeni yeniden "tanıştığıma memnun oldum" :)) Ayşegül'üm senin özeti geçtim galiba :)))

Ynt: TANIŞMA

09/19/2012 11:09:00

Özetler yarışıyor :)))))

Banuşum yaranılmaz bu kv. lere :)))) 

Ynt: TANIŞMA

09/19/2012 11:33:00

:) Aynen canım :)

Ynt: TANIŞMA

09/19/2012 13:54:00

Banuşum şu cümlelerini aynen kopyalayıp yapıştırasım geldi kendi adıma: ''hassas mı hassas, panik mi panik, hayatı kendi için zorlaştıracak ne varsa yapmaya çalışan :) ama kızının sevgisi ile önce bu özelliğinden vazgeçmeye ve kızı için güçlü olup dimdik ayakta durmaya çalışan, kızına olan aşkı ve sevgisi ile henüz başa çıkamayan :) acemi mi acemi bir anneyim...sevdiklerini çok önemseyen, hep onların isteklerini dikkate alan bir Özöz'üm :) '' , biz birbirimize benziyoruz sanırsam ;) sevdikleim, en yakın arkadaşlarım da bana Özöz derler :))

Ynt: TANIŞMA

09/19/2012 14:07:00

Canımsın Özöz :))) zaten benzediğimizin farkındaydık değil mi :)) Yapıştır valla, nereye istersen kopyala yapıştır :))

Seni çok öpüyorum, hep iyi ol....


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...