ahşap oyuncaklarda indirim

<123>

Ynt: ahşap oyuncaklarda indirim

07/03/2012 17:45:00

siteti açtım ama sözü geçen oyuncakların çoğu yok :(

Ynt: ahşap oyuncaklarda indirim

07/03/2012 18:54:00

Ben aldım geçen kampanyadan - hiç begenmedim, resimlerde fazla fotoshop kullanıldı, tren ve ip gecirmece hiç olmadı bu sitede, busybod güzel reklam yapıyorsunuz - evim.net in çalışanı misiniz??

Ynt: ahşap oyuncaklarda indirim

07/03/2012 20:00:00

arkadaslar kampanya bitmedi mi siz nereden bakiyorsunuz? ip gecirme de vardi tren de vardi. ben siparis verdim hatta, su an siparisim hazirlaniyor.

Ynt: ahşap oyuncaklarda indirim

07/03/2012 20:02:00

tamam gordum simdi. bir onceki gunden tukenenleri listeden cikartiyor olmalilar. bayadir suruyor kampanya, baslarda vardi, tukenmistur tabii bu zamana.

Ynt: ahşap oyuncaklarda indirim

07/04/2012 06:34:00

arkadaşlar  o kampanya bitti. hatta başka ahşap oyuncak kampanyası vardı oda bitti.bu yeni kampanya.benim aldığım tangram ve 4 işlem set geldi çoktan. kalitesi daha öncede yazdığım gibi iyi kalitede değil.ama fiyatına göre iyi.çünkü çocuklar büyüyor. bugün oynadığı bi ahşap puzzle ile 6 ay sonra oynamıyor maalesef.

sharlavuk arkadaşım güldürdün beni :) tren ve ip geçirme oyuncağı vardı. bu başlığı açtığım gün aynı anda sitenin sayfasını açarak resimleri ordan alarak buraya ekledim. Güzel reklam yaptığımı söylemişsin teşekkür ederim. Benim de amacım bu. Kendi internet sitelerim var satış yaptığım ama bu sektörle alakası yok. Bu yüzden reklam yapabilme yeteneğim olduğuna sevindim doğrusu ...Site çalışanı değilim keşke olsam :) bir çok ürünü geliş fiyatına alırdım.

Neden bu sitenin reklamını yapıyorsun dersen : ben bir çok internet sitesinden alışveriş yaparım .Memnun kaldıklarımı paylaşırım .sorun yaşamadıklarımı. Benim davet referansımla üye olup ta alışveriş yapan arkadaşım olursa indirim çeki kazanırım. Sonraki alışverişlerimde kullanırım. Bu kadar basit :) Ama kesinlikle sorun yaşadığım bir siteyi paylaşmam. Mutlaka bu siteden alışveriş yapıpta memnun kalmayan olabilir ama ben sorun yaşamadım.Bu sebeple gönül rahatlığı içinde tavsiye ettim.Bundan sonrada beğendiğim siteler olursa paylaşmaya devam ederim :) 

Ayrıca sende eğer memnun kalmadı isen ürünlerini iade edebilirsin.İade işlemlerinde kargo ücretini onlar ödüyor. 

Ynt: ahşap oyuncaklarda indirim

07/04/2012 06:56:00

Bende aldım tangram setinden buysbody yazdıktan sonra evim .nete üyeydim ama hiç sipariş vermemiştim oyuncaklar çok kaliteli değil zaten 2 liraya pazarda bile vermezler oğlumun ilk gün ilgisini ćekti o kadar çok paralar veripte 1 gün oynamasındansa ucuza elde etmiş olduk teşekkürler buysbady:))

Ynt: ahşap oyuncaklarda indirim

<123>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...