doğal doğum bilinci ve pilates

01/26/2010 12:57:00

bu eğitimden sonra doğal doğum yapabilmenize engel hiçbirşey olmadığını görüp, kendinize ve bebeğinize daha çok güveneceksiniz.

http://hamilelerkulubu.com/index.php?option=com_content&view=article&id=448:ddb-ve-pilates-semineri-byotell-20-21-27-18-ubat&catid=120:kurs-seminer-organizasyonlar&Itemid=137l

Doğa Doğum Bilinci ve Pilates Eğitimlerimize yeni bir düzenleme ile devam ediyoruz. BYOTELL- KOZYATAĞI, Uluslararası bir sağlık oteli olarak, önceki eğitimlerimde olduğu gibi şimdi de bize destek veriyor, benim ve değerli anne-baba adaylarımın ve uzmanlarımızın mükemmel evsahibi, değerli katkılarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.

 20-21 ve 27-28 şubat 2010 tarihlerinde olacak olan eğitimilerimiz ortalama 20 saat sürecek ve eşli katılımı daha çok öneriyorum, 13.30- 18.00 arası olacak olan eğitimlerde etkinliklere göre salon kullanımız değişebilir. Katılım ve yanınızda olması gerekenler hakkında lütfen benimle iletişime geçip, katılım formu isteyiniz.


 Haftasonunuzun tamamını eğitime vermemeniz için farklı ve daha sindirerek öğrenebileceğiniz bir program hazırladım. Bu program ile 2 haftasonu boyunca günde 5 saat katılacaksınız. Yani toplamda 20 saat bir eğitim. Böylece bir derste öğrendikleriniz iyice oturmuş olarak ardından diğer derse geçebileceksiniz. Aklınızda oluşan soruları bir sonraki derste özet kısmında yineleme şansınız olacak.

 Eğitimlere gene eşli katılımı öneriyoruz. Ama burada babaları daha serbest bırakmak adına babalarla olabilecek bölümleri hep pazar günlerindeki saatlere alacağım. Ocak sonunda yapacağımız eğitim hakkında bilgileri sizlere buradan duyuracağım. Katılımcı olmak isteyenler bana ulaşarak erken kayıt avantajlarını öğrenebilir. Katılımcılara kurs içeriğine ait dökümanlar kursta verilecektir.

 Pilates eğitmenliği hakkında eğitimler de başlıyor. Bu eğitimlere bölümlere ayrılmış olarak konu içeriklerine göre katılım programı hazırlayacağım. O nedenle konusu pelvis ve doğum olan pilates eğitmenleri de yukarıdaki eğitime katılabilir. Sonraki eğitimlerde ise BEL-SIRT, BOYUN-SIRT, DENGE-KONTROL gibi başlıklar altında pilates kursları düzenliyorum. .


 Herkese sevgilerimle mutlu bir sene dilerim.


JALE ÖZEN DURAL


jaledural@gmail.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Ynt: doğal doğum bilinci ve pilates

04/03/2011 06:54:00

teşekkürler:)))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Hamileler grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...