chicco indirimi ne zaman

<12>

Ynt: chicco indirimi ne zaman

06/30/2010 06:35:00

chicco ürünlerinden ben de memnun kalmadım. bence çıt çıttansa zarf yaka kesinlikle daha kullanışlı. geçiriyorsun bitiveriyor. mothercare den çok memnun kaldım. hem yakalarının geniş olması giydirmek ve çıkartmak için çok rahat oluyor, hem de zarf yaka olması. ayrıca benim oğlum da sonbaharda doğdu, ama geniş yakadan hiç rahatsız olmadım ben, zaten evler hep sıcak, dışarı çıkarken de önlemini alıyorsun. mohercare in bedenlerinin buyuk olması da gerçekten avantaj tabii.. chicco için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. ayrıca c&a mağazalarına da bakabilirseniz burada da çok kaliteli ürünler olabiliyor ve fiyatlar da çok uygun. özellikle disney ürünleri var ki pek güzel ve kaliteli. tavsiye ederim.

Ynt: chicco indirimi ne zaman

06/30/2010 06:39:00

cadsiz sanirim cocugun karakterine gore degisiyor :) bizim kizlar hic rahat birakmiyolar boyunlarini, boydan boya omuzlarini, hatta gobeklerine kadar aciyolar :) bende sunmus bir body ve durmak bilmeyen bir "yapma" soylemlerim ile basbasa kaliyorum.

Ynt: chicco indirimi ne zaman

06/30/2010 07:13:00

pamukelma:)))) ya C&A nın da çok dar kalıpları:;( bu arada onun idnirimden ne haber acaba bugün uğrarım diyordum

Ynt: chicco indirimi ne zaman

06/30/2010 12:52:00

yerli markalarda kız bebeler daha sansli... Erkek modellerin renk ve desenleri cok kısıtlı oluyor... Ben o yuzden mothercare, m&s, debenhams ve zara tercih ediyorum...

Ynt: chicco indirimi ne zaman

06/30/2010 14:27:00

Chicco'nun kalıpları MC'e göre çok daha dar bence de. Benim elim alıştı herhalde %90 MC body, uyku tulumu falan kullanıyoruz. Yakaları evet açılıyor çoğu zaman ama ben de çok sıkıntı yaşamadım.

Düz beyaz atlet body almıştım, onun omuzları dilimli değildi, renklilerini aldım geçenlerde onlar dilimliymiş ama yaka açıklığı açısından kollular gibi genişlemeyecek gibi duruyor sanki.

Chicco'nun modellerini çok beğeniyorum ama gerçekten fiyatlar çok yüksek. Kaldı ki bebek bu birkaç ay kaç kere giyecek ki. Eminönü'nde outleti var, tesadüfen bulmuştuk, oradan birkaç birşey almıştım uygun fiyata.

Bir de hastane çıkışlarımız chicco, onlardan memnun kaldım ama. ;)

Ynt: chicco indirimi ne zaman

07/03/2010 16:55:00

chıccıda ındırım başladı arkadaşlar..fiyatlar oldukça uygun..

Ynt: chicco indirimi ne zaman

07/04/2010 03:08:00

baslamıs olmalı,gecen sene bu tarihte ankaradan almıştım birşeyler.ve cok güzel cıktılar.pijama takımı mesela,incecik ve uzun kollu.cok terleyen kızıma kıslık pijama oldu

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...