emzirme

<12>

Ynt: emzirme

04/11/2012 20:42:00

uyku problemi biz de tavan tumay:) gece saat başı uyanır meme ister.beraber uyuyoruz o bir derece kolaylık ama uykusuz her gece durumundayım:)çook uzun bizim emzirme hikayelerimiz çok:)

Ynt: emzirme

04/12/2012 09:03:00

Biz saat basindan 15 dk inmistik. Ben yatamaz olmustum. Benimle de uyumuyordu. Mutlaka yataginda olacak. Haci yatmaza donmustum :)

Ynt: emzirme

04/12/2012 13:57:00

o kadar çok konuyu kafama takıyorum ki. yemek yememesini takmıyayım dedim. hala emziriyorum bıraktırmayı düşünmüyorum. birgün kendi bırakır diye düşünüyorum.
günde 5-6 defa memede geçiyor. bazen sofradaki yemeği bırakıp emiyor. her yemekten sonra, her uykudan önce ve sonra emiyor.

Ynt: emzirme

04/12/2012 19:39:00

Emzirmeyi kesme sürecine biz de girdik, yarın büyük gün bakalım neler olacak? işe yarar bilgiler paylaşmışsınız arkadaşlar ama bizim memekolik ne dayanabilecek bu duruma merak ediyorum. Çünkü Ebru meme istediğinde gözü başka hiçbir şey görmüyor yani ben "uf oldu" diye anlatmaya kalkışsam biliyorum ki uf'un u sunu duyduğu anda çığlığı basıp "meme meme emme" diye bas bas bağıracak, bant yapıştırsam zaten etiket sökme merakı var kesin onu da söker :P

Kısaca yarın ki karelerde neler olabileceğini az çok kestirebiliyorum, inşallah ben yanılırım ve sorunsuz çabucak atlatabileceğim bir kesme dönemi yaşarım. Hepimize iyi şanslar diliyorum :)))

Ynt: emzirme

04/12/2012 19:48:00

aa ben de yarın kesmeyi düşünüyorum, yoruldum vallahi,Sarp da memeyi nasıl bırakacak bilmiyorum ,gündüz pusetiyle uyuyo ama gece hiç memesiz uyumadı doğduğunda beri, gece saatlerce üstümde ağzında memem uyuyo,çıkınca ağzından uyanıyo,her yerim ağrıyo,kocam salonda yatıyo , of of bizde hata  hata üstüne, battım çıkamıyorum

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...