Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

03/22/2013 06:42:00

bende henuz karar veremedim, ucanbalon ve gulumseyenyuzler ile onumuzdeki hafta gorusecegim. bir deneme dersi oluyor mutlaka, sen kameradan izleyebiliyorsun kuzu dersteyken..

ışık okulunu gordum evet ama fiyat sormadim bende.. ben haziranda baslatacagim.

eraser hayrlı olsun canim, yarim gun mu gidecek ?

03/22/2013 09:23:00

cgdmtzl teşekkürler, öncelikle sınıfların güvenliği, planı, temizliği, renkler, sadelik, güleryüzlü olmaları, yemekleri vs. daha sonra aktiviteleri (orf, drama vs). hepsi içime sindi. Ayrıca wc alışkanlığı kazandırıyorlarmış :)) Bugün oryantasyona başladık o sırada müdire hanımla sohbet ettik yapmacık değil samimi keyifli biri. Ben facebook a fotoğraf ekleyen anaokullarına özeniyordum bu okulda niye yok diye:) halbuki kendi web siteleri üzerinden veli girişi yaparak onlara da ulaşabiliyormuşuz. 

03/22/2013 09:43:00

Sağol fatma kuzey, evet haftada 3 gün yarım gün gidecek. 

03/22/2013 09:48:00

eraser, fiyatini sorsam ayip etmis olurmuyum :)

03/22/2013 09:50:00

yok ne ayıbı burada ne için varız :D 500 lira 3 yarım gün kahvaltı ve öğle yemeği dahil, sabah 8.30 - 13.00 arası. ayrıca dönem sonu olduğu için araç gereç parası da almıyorlar normalde 200 lirada o varmış. 5 yarım gün de 750 lira. tam gün fiyatını bilemiyorum ama çok bi fark olmuyor.

03/23/2013 10:13:00

tskler:) fiyatı iyiymiş gercekten bende haftaya gorusecegim..yeri neredeydi ?

03/23/2013 10:41:00

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/9c275172-117e-42e9-932f-a18a00f1a9b4/1/ispartakule-anneleri-

kızlar ıspartakule nurti anneleri bi toplasalım buyrunnn:))))

03/24/2013 10:33:00

Aslında bu kadar ucuz değil ama dönem sonu olduğu için böyle oldu, hem de deneme süreci diye bakarsak gerçekten iyi bir fiyat. Yeri Bahçeşehir den testili kızlardan yukarı sola doğru gidiyorsunuz emn dershanesinin yanında ki villa, KC villaları diye geçiyor. 

03/31/2013 13:03:00

Selam. Benim kızım 3 yaşıdna olacak eylülde, ben bahçeşehir 2. Kısımda oturuyorum. Yrım gün olarak başlatmak istiyorum. Küçük şeyler ve eurosun seçeneklerimiz arasında. Ama şu istanbul akademi kolejinin anaokulunu da düşünüyorum. Hepsi evimize yakın, ama tecrübesi olanlar var mı? Henüz gidip görüşme fırsatım olmadı, sadece telefonda göriştüm ama en kısa zamanda görüşmek istiyorum, bu grubu görünce çok sevindim, bir kaç sayfa okuyabildim ki oğlan uyandı. Deneyimi tavsiyesi olan varsa çoook sevinicem? :)

04/01/2013 05:32:00

ist akademiyle görüştüm  fakat bana saat olarak pek uymadı yarımgün için iyi ama ben eylülden sonra tam gün vermermeyi düşünüyorum.şuanda en geç saat dört gibi velilerin aldığını o saten sonra öğrenci kalmadığını öğrendiğim için başka yerleri de araştırmam gerekiyor..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...