Çocuk Tiyatrosu

10/23/2010 18:45:00


Bugün ilk defa oğlumla tiyatro'ya gittik, çok hoşumuza gitti. Göztepe Halit Kurtça Kültür Merkezinde "Pamuk Prenses", yeri çok merkezi, E-5'e çok yakın.  Sanırım değişik oyunlar dönüşümlü olarak sergileniyor.
 
http://www.hkkm.gen.tr/etkinlikler.aspx?ay=10 adresinden oyunlara bakabilirsiniz. İyi seyirler :)

Ynt: Çocuk Tiyatrosu

11/04/2010 10:35:00

merhaba

 

ben kızımı yaklaşık 1,5 yaşındayken deneme amaçlı belediyenin bir oyununa götürdüm ve korktu. şimdi bu oyunlara götürmek konusunda tereddütlüyüm,müzikal yazıyo ama ürkütücü bişey yok değilmi çocuklar için,deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

teşekkürler

Ynt: Çocuk Tiyatrosu

11/04/2010 14:31:00

Sevgili zeynepece, bizim gittiğimiz oyunda (pamuk prenses) korkulacak pek bişi yoktu sadece 1 kere karartması biraz sürdü ama o da sahne değişikliği idi. Onun dışındakiler aydınlığa yakındı.

Ama mesela Kırmızı Başlıklı Kız'ın afişini de gördüm ama ona götüreceğimi pek sanmıyorum, kurdun yutma vs. sahnelerinden kesin korkar.

Herkesin yanında yiyecek bişileri vardı, muz, kinder, süt.. oyalabilirsin, hem artık büyümüş de hoşuna gidebilir. Oyuncaklar diye bir oyun görmüştüm orada, biz de ona gitmeyi planlıyoruz. 

İyi eğlenceler :)

Ynt: Çocuk Tiyatrosu

11/04/2010 14:32:00

evet denemeye değer , teşekkürler


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...