Yardıma ihtiyacım var :(

12/28/2011 17:43:00

Herkese merhaba.
Ben gruba yeni üye oldum.
Bir yardım rica edeceğim... Benim iki tane küçük bebeğim var... Birisi 2,5 yaşında birisi 3 aylık. Tanıdığınız bildiginiz birisi vardır belki diye sormak istedim... Yatılı bakıcı arıyoruz... İki bebek de küçük olunca cok zor oluyor... Yanınızda çalışan birisi varsa belki onun bir tanıdığı, yakını vardır... Birisinin referansıyla birisini bulabilirsem çok mutlu olurum... Turk yada yabancı olabilir ama Türkce bilmesi iyi olur. Cok yaşlı olmayan, düzgün, temiz ve cocukları seven biri... Sizlerden birinin tanıdığı, tavsiye edeceği birisi olursa cok sevinirim... İki tane Gürcü denememiz oldu. ikisi de kaçtı... Ben çok iyi davrandığım için gitmek istediklerini söyleyememişler :) komik değil mi? Şimdiden teşekkür ederim ilgilenenlere. Byee.

Ynt: Yardıma ihtiyacım var :(

12/29/2011 05:48:00

merhaba;
Bizim bakıcımıza sorabilirim tanıdığı biri var mı diye ama nerede oturuyorsun?

Ynt: Yardıma ihtiyacım var :(

12/30/2011 04:02:00

Selam,

Cok teşekkür ederim. Eryaman'da oturuyorum.

Ynt: Yardıma ihtiyacım var :(

12/30/2011 05:32:00

aaa ne güzel; ben de eryamanda oturuyorum. bakıcımıza söyleyeyim o zaman. çevresindekilere bir sorsun, inşallah buluruz birilerini. bu arada kaçıncı etaptasın; ben3. etap civarında atayıldız sitesinde oturuyorum?

Ynt: Yardıma ihtiyacım var :(

12/30/2011 09:03:00

Tekrar selam.

Ne guzel tesadüf :) oturduğunuz siteyi biliyorum ve cok beğeniyorum. Hatta ordan ev almaya niyetlenmistik bir ara... Eğer giyinme soyunma odası hariç 4 oda olsaydı cok istiyordum... Ama iki cocuk ve yatılı bakicimiz olunca, birde esimin ailesi uzakta. Geldikleri zaman kalacak oda gerekiyor. O yüzden alamadık. Güle güle oturun cok guzel oldu orası.

Sizinle cok yakınız. Bende Eryaman Center'in arka tarafında oturuyorum.

Sizin bakiciniz yabancı değil mı? Nereli? Memnunsunuz sanırım... Ne kadar zamandır sizinle? Çünkü gidip gelmeyenler oluyo yabancılarda... Tanıdığı birileri varsa cok sevinirim... Biz gelenlere biraz fazla iyi davrandık sanırım... Onları aileden biri gibi gördük... Onlarda gitmek istediklerini soyleyememisler sonradan gelen haberlere göre :)) iki tane bakicimiz kaçtı bu sekilde. Yeni gelecek olana da farkli davranamayiz biz... İnsallah duzgun birisi olur ve senelerce kalir... İstegim bu. Şimdi gündüz gelip aksam giden birisi var ama yeterli olmuyor... Yine yatılı istiyoruz. İlginize teşekkürler. Cok uzattım, cok soru sordum :)) görüşmek dileğiyle...

Ynt: Yardıma ihtiyacım var :(

12/30/2011 09:40:00

selamlar. bizim bakıcımız Türk ve geceleri kalmıyor. Memnunuz çok şükür. Memleketten bir tanıdığımızın annesi. Biz Ağustos'ta taşındık Ankara'ya, o da Ağustos sonu gibi başladı. Sabah gelip akşam gidiyor. Aslında onlar da yeni taşınmışlar, Haziran gibi falan ama çevresindekilere sorar en azından.
Çok yakın oturuyormuşuz, sizin veya apartmanın adı ne?Günlük alışverişleri Bildirici'den yapıyoruz biz :) Siz nerelisiniz, ne zamandan beri eryaman'dasınız?
Görüşmek üzere, sağlıklı günler dileğiyle...

Ynt: Yardıma ihtiyacım var :(

12/30/2011 14:42:00

Selam :)

Hmm... Sizin bakiciniz yatılı değil demek... Ama tek cocuk olunca yatiliya gerek olmuyor. Bebeğimiz tekken bizde de yatılı bakıcı yoktu. Ama şimdi ikisi de küçük. O yüzden akşamları, hafta sonları ve hafta ici bakicimiz gelene kadar cok zorlanıyoruz... İkizlerimiz varmış gibi olduk :)

Benim adım Sebnem. ben Ankaraliyim. Dogma büyüme buraliyim. 15 yildir filan da Eryamandayiz. Sizin memleket neresi? Bizde günlük alışverişlerimizi bildiriciden yapıyoruz :)

Aslında en cok istediğim şey Turk birisi olsa. Ya böyle kimi kimsesi olmayan, ya cok çocuklu bı ailenin büyük kızı filan... Öyle birisi olsa aileden gibi olsa, yıllarca kalsa yanımızda cocuklar büyüyene kadar. Bunu cok istiyorum ama bulamıyoruz öyle birini.

Görüşmek dileğiyle... Hoscakalin...


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...