Yenimahalle de oyun grubu arıyorum

02/26/2015 18:26:00

Merhaba siteye yeni üye oldum ve 17 aylık oğlumla katılabilecegimiz oyun grubu arıyorum, çevremizde hic yaşıtı yok, ben de annelerle tanışmak istiyorum:-)

Ynt: Yenimahalle de oyun grubu arıyorum

03/04/2015 17:51:00

Merhaba, size Anne-Çocuk Oyun Evi'ni tavsiye ederim. Aşağıdaki adreslerden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

www.facebook.com/annecocukoyunevi

www.annecocukoyunevi.org

03/10/2015 11:39:00

Ben de yenimahallede 19 aylık oğlumla katılabileceğim oyun grubu arıyorum

03/11/2015 09:29:00

merhabalar .bana haftaiçi sabahları uyuyor ..muzipokids i duydunuz mu orda 24 aya kadar anneli oyun grubu var .ama sabah grubu yoktu .istermisiniz bi grup ayarlayıp birlikte orda cocuklarımızı eğlendirelim.muzipokids gallerianin oralarda aylık üyelk 175 tl civarıydı. başka tekliflere de açığız :)

03/11/2015 10:48:00

Ben muzipokids jimnastik denemesine gitmiştim kızımla.çok memnun kalmıştım ama bize çok uzak kaldığı için gidemedik.eminim anne bebekli grubu da gayet güzeldir.birde binbir çiçek oyun evinin ve gymboree nin anne bebek oyun grubu var diye biliyorum ama haftaiçi miydi haftasonumu emin değilim.

alttaki linkten de bakabilirsiniz.

Www.cocuklankara.com

03/11/2015 12:03:00

teşekkurler .ben muzipo deneme dersine katılamadım .ogleden sonra grubu vardı 16.oo civarı . ama o sırada dığer oglum da oluyor .ıkısını ayarlayamadm.sabahları biyik kresteyken goturmek ıstıyorum küçük oglumu

03/19/2015 20:49:00

eryamandaki çocuk kliniğimizde 12-24  ay ve 24-36 aylık  çocuklarımızla hem oyunlar oynayacağız hem de gelişimlerini takip edeceğiz. nisan ayı için oyun grubu kayıtlarımız başladı. detaylı bilgi için telefon: 0312 283 26 91

çocuk ve ergen psikoloğu

duygu demirhan

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...