ankarada haftasonu aktivite önerisi

<12>
02/07/2011 08:49:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: ankarada haftasonu aktivite önerisi

02/20/2011 09:22:00

deniz annenin adı olsa gerek ben de çok yoğun çalışıyorum o yüzden daha yeni okuyabildim,4 yaşında çok hareketli bir oğlum var Oran'da Çıtır Simit hafta sonu bruch yada taze simit yerken havuzda ördekler çevrede dolaşan tavus kuşları horozlar.kafesde sincap ceylan tavşan ile küçük çok bakımlı değil ama çocukların çok hoş vakit geçirdiği bir yer. bir de yuvamız sayesinde tanıştığımız Serkan Kırmızı var ritm ve drama çalışması yapıyor Atölye Kam olarak Davulumdan Masallar adlı aile ve çocuk birlikte 1-2 saatlik ritm çalışması yapıyor çok eğlenceli oğlum büyük olduğu için biz sadece çocuklarla çalışılınan bir grupta haftada bir devam ediyoruz.birde yapılış aşamasını hiç sevmezem kuşların doğal yaşam alanını katlettikleri için boykot etsem de arkadaşlarım dinozorlu oyun parkı küçük lunapark trenle göl kenarı gezintisi yine göl manzaralı bruch için mogan parka sık giderler.Keçiörende evcil hayvanlar çiftliği var güzel,birde bence en güzel yer Eymir Gölü,kuşlara bak,yürüyüş yap,bisiklete bin,göl kenarında taş sektir,yunusla gezinti yap oldukça güzel sanırım odtülüler dışında da üyelik kartı ile almaya başlamışlar tam bilemiyorum,tabii birde Tiyatro Tempo oyunları muhteşem her oyun çocuklarla iç içe  çocukları sıkmadan ve korkutmadan çok iyi oyunlar,aklıma gelenler bunlar,havalar ısınınca birlikte bile gidebiliriz

Ynt: ankarada haftasonu aktivite önerisi

02/20/2011 14:16:00

http://bebekligezmeler.blogspot.com/


yukarıda güzel yazılmış,ek olarak buradan da bi bakın isterseniz


Ynt: ankarada haftasonu aktivite önerisi

06 8Y
02/20/2011 21:24:00

cepanın arkasında smilekids gym var, kendi yaşıtları ve anneleriyle birlikte bebekler& çocuklar cimnastik yapıyor,  oyun oynuyor, gitmeden önce randevu almak gerekiyor, oğlum çok sevdi, hareketli bi çocuksa seninki de sevecektir..

Ynt: ankarada haftasonu aktivite önerisi

02/21/2011 08:51:00

nihan ege smile kids ene kadardır gidiyorsunuz,benim oğlum için erken mi olur acaba

Ynt: ankarada haftasonu aktivite önerisi

02/21/2011 22:06:00

Ben de kızımı Smile Kids'e götürmeyi düşünüyorum, gidip memnun olanlardan fikir alsak süper olur..

Ynt: ankarada haftasonu aktivite önerisi

02/23/2011 08:22:00

 

tekrar merhaba,Oran'da JAS SPOR var  sadece çocuklar için spor merkezi 3 yaştan sonra alıyorlar ,haftada 3 gün her seans 1,5 saat,yıllık üyelik ile başlıyor 4 katlı merkez giriş katta aileler oturuyor tüm odaların kameraları ile sınıfı izliyorsunuz,biz 3,5 yaşta başladık yaklaşık 2 yıl yaşından dolayı yüzme,jimnastik,beceri koordinasyon ağırlıklı ama tüm takım ve bireysel sporlar var ,sonra ilgi ve fiziksel özelliklerine göre 3-4 branşa iniyor,8 yaştan sonra da 1-2 branşla devam eden bir planları var sanırım kırıkkale üniv.spor hocalarının kurduğu bir merkez tüm branşlara da branş hocası ve öğrencileri katılıyor biz çok memnunuz eğlenerek spor disiplini ile birlikte hayatına (profesyonel olarak yapmıyacaksa da)spor ve sağlıklı yaşamı yerleştirmiş oldu,hocaların çoğu spor akademisi mezunu ve master yapan sağlıklı neşeli kendinden çok emin ve çocukları seven gençler  ve oğlum onları çok örnek alıyor.hayatımıza istemeden zorla sokulan abuk subuk fantastik yaratıklar ve robotlar arasında ,somut dokunabildiğimiz konuşabildiğimiz  herşeyden önce çocukları çok seven gençlerin bize ebeveyn olarak destekleri çok  anlamlı ve hayatı kolaylaştırıyor,suyu sevmezken 6 ayda yüzmeye başladı,kuralları daha iyi anlıyor ve inadı kalmadı gitmenizi tavsiye ederim.bir benzeri daha açılmış happy life olabilir.

Ynt: ankarada haftasonu aktivite önerisi

02/23/2011 08:26:00

Smile'a biz 7 kisilik grup kurup gittik. Yarım saat jimnastik, yarım saat oyuncaklarla serbest zaman.. Yerler soguk oldugundan biz ara verdik. Baharda tekrar grup kurup baslariz. 

Ynt: ankarada haftasonu aktivite önerisi

02/23/2011 08:31:00

gecen defa ilgilenmedigin icin seni eliyorum Denizcim!!:))

şaka tabi:) optum

Ynt: ankarada haftasonu aktivite önerisi

02/23/2011 08:57:00

bir de tiyatro tempo var,kötü örnekleri söylemek istemiyorum ama koktuğu için ağlayarak çıktığımız,sıkıldığımız oyun çok oldu genelde eğilim yada çok ünlü isimlerin ama salon büyük ve eğim çok değil ve izleyemediği için sıkıldığımız oyun çok oldu.genel eğilim çocukların korkusuna hitap etmek yada imkansız güçlere ve inanılmaz olaylara sahip hayal gücünden ziyade adrenalin dozunu artırarak  erke itaat üzerinden,çocuklarımızın bağımlı hale getirilmesine fark etmeden izin veriyoruz anne olduktan sonra pamuk prense ve kırmızı başlıklı kız masallarını çocuk için ürkütücü buldum . dün oğlumun kerşi ile tiy. temponun oyunundaydık çocukların hepsinin büyülendiğini gördüm zamanın nasıl geçtiğini ben de anlamadım rüya gibi bir oyundu şarkılara katıldık,gezegenler ve gökyüzünü korkmadan sevdirdiler üstelik karanlıktı 2,5-3 yaş çocuklar da vardı hiç ağlayan yada sıkılıp konuşan olmadı bir hafta sonu oyununa hep beraber gidebiliriz.

Ynt: ankarada haftasonu aktivite önerisi

06 8Y
02/23/2011 20:45:00

smilekids fiziksel olarak beni hayal kırıklığına uğrattı, ben daha büyük bi mekan , daha çok oyuncak, daha çok eğitmen hayal etmiştim..ama oğlum sevdi, önemli olan bu zaten, belki de mekanın küçük ve sade olması gerekiyordur, serpilin dediği gibi biraz soğuktu, ama neyseki serpilden daha önce bu konuda bilgi aldığım için (teşekkürler serpil) kalın giydirdim, üşümedi, bizimle ilgilenen eğitmen çok canayakındı, oğluma yaklaşımı hoşuma gitti, içten ve profesyonel olduğunu hissettim, sadece 2 kez gittiğimiz için daha fazla fikrim yok:( oyun grunu kurulursa biz de katılmak isteriz, bu arada 12 aydan itibaren katılabiliyor bebekler.

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...