Bunu almaya ihtiyacım yok!

<123>

Ynt: Bunu almaya ihtiyacım yok!

05/30/2011 12:06:00

Merhaba, ben Zelal.
Etiket okuyan, içerik delisi antinkuntin bi insanım. Zaman zaman "amaaaan" diyip kendimi ve çevremi dehşete düşürmüşlüklerim de vardır. Bu etiket okuma olayı özellikle oyuncak vs olayında birçok şeyden vazgeçmeme sebep olurken. Birşey alacağım zaman daha çok para ödemek ve genellikle birde kargo ödemek durumunda kalıyorum.
Evet, ben bir etiket bağımlısıyım.

Ynt: Bunu almaya ihtiyacım yok!

05/30/2011 12:23:00

ben buna gerçekten ihytiyacım var mı sorusunu genellikle buna çok ihtiyacım var allam diye yanıtlarım:)
hiç kullanmadığım çantalarım, denemeden aldığım için giyilmemiş pantolonlarım, birbirine tıpatıp benzeyen elbiselerim var. Makyaj malzemesi konusunu açmak bile istemem. Ama gün oldu devran döndü:) Ücretsiz izin aldım, hem de 2 yıl dile kolay:) Ve 18 yaşımdan beri çalışan ben, kaldım dımdızlak:) birikmişleri yedim, altınları tükettim ve şimdi tutumlu bir insan oldum:) Zira dağlardan büyük gururum var ve ayrıca Can bir çantaya o parayı verdiğimi duyarsa çantaya gerçekten ihtiyacım kalmayabilir:P
budur

Ynt: Bunu almaya ihtiyacım yok!

05/30/2011 12:31:00

bende de şöyle bir durum var: sezonda fiyatlar yüksek olduğu için alamadığım gerekli gereksiz ne varsa sezon sonunda alıyorum. şu fiyattan şuna inmiş oo süper!! elbet birgün ihtiyaç duyarım mantığıyla alıyorumda alıyorum.

Ynt: Bunu almaya ihtiyacım yok!

05/30/2011 12:38:00

çalışmak güzel bişey :)) insan her istediğini alıyor :D ama grubun amacı bu değildi dimi :)

Ynt: Bunu almaya ihtiyacım yok!

05/30/2011 12:39:00

Deyra aynen katılıyorum insan çalışırken saçma sapan çok şey alıyor,bende çalışma hayatıma ara verince kii hala çalışmıyorum,ben çalışırken o paraları napıyormuşum dedim,biriktirsem epey birikim olurmuş dedim,hoş kendimi biliyorum yine olsa yine harcarım:)))

Ynt: Bunu almaya ihtiyacım yok!

05/30/2011 12:42:00

Merhaba ben Ezgi;
Pantolon ve ayakkabı hastasıyım. Gerçekten hasta ama! Var mı bir tedavisi? :)

Ynt: Bunu almaya ihtiyacım yok!

05/30/2011 14:06:00

gecen seneye kadar her gördügümü alirdim ama kilo aldim,yakistiramadigim icin alamiyorum!kilo alin millet :P
deterjan hastaligi vardi bende,yer silmek icin 5 degisik deterjan gibi mesela!bu huyumdan zorda olsa vazgectim..bitmeden almiyorum,herseyden birer tane aliyorum!
kozmetik tutkumdan da hamilelikte vazgectim..kullanmaya kullanmaya almadimda haliyle..hala almiyorum..
amma velakin parfüm hastaligimdan vazgecemiyorum,bunun önüne gecmem gerekiyor..
ogluma oyuncak almiyorum,hediyeler yetiyor,yüzüne bile bakmiyor zaten.

Ynt: Bunu almaya ihtiyacım yok!

05/30/2011 15:10:00

Sissi, zorlu oyuncak dönemecine girmediniz henüz zaten; asıl 1-1.5 yıl içinde dirayetli davranmanız gereken zamanlar başlayacak :)
Deterjan'dan bi sürü kimyasal var bunlarda diye düşün, her birine bir kulp tak, elinde elle tutulur bir iki tane kalırsa mutlu ol :)
Parfüm bitmeden yenisini almamaktan başka çare yok sanki.

Ynt: Bunu almaya ihtiyacım yok!

05/30/2011 17:23:00

Bende kozmetik ve makyaj ürünlerine hiç dayanımıyorum, hepimizin kullanmadığı etiketi bile üstünde olan kıyafetler , losyonlar kremler var bunları burda bir grup kurup takas etsek veya satıp paraya çevirsek ne dersiniz..

Ynt: Bunu almaya ihtiyacım yok!

05/30/2011 18:04:00

Eskiden tam bir alışveriş hastasıydım girdiğim her mağazadan bir şeyler alıp çıkardım....çalışmayı bırakınca zamanla alışverişdende uzaklaştım,makyajdan hamilelikte vazgeçtim halada yapmıyorum. Fakat bazen bir canlanıyor içimdeki canavar anlatamam alışveriş sitelerinde beğendim herşeyi sepete topluyorum ve sonundada elemeye başlıyorum bakmışımki sepet boşalmış..bende rahatlamış oluyorum.

<123>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alışveriş Yapmadan Yaşamak Mümkün

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...