Hazırlıklar

Ynt: Hazırlıklar

03/21/2011 20:45:00

aishwarya evet canım haklısın ben de aynı fikirdeyim..bu kadar da arken bebeği almaya gerek yok 38.hafta bi dolsun bakalım şöyle bi güzel de kilo alsın öyle doğsun diyoorum..hem ne acelesi var bu kadar çabuk bebeği erkenden yerinden yurdundan etmeye..hem geleceği varsa da kendiliğinden gelsin diyorum ben..bakalım beklemelere devam..

Ynt: Hazırlıklar

03/21/2011 20:47:00

bu arada ben çok çabuk yoruluyorum ve artık hemen hemen her gün öğlen uykuya dalıyorum..elimde değil uykucu bişey olup çıktım:))

Ynt: Hazırlıklar

03/21/2011 21:22:00

ben de hayatım senin duruöundayım..daha doğrusu öğlen 1,5 -2 yi atlatırsam daha uyumuyorum..ama yatağa girersem uyanmam epey uzun sürüyor..

Ynt: Hazırlıklar

03/22/2011 04:50:00

kızlar günaydınnnn....:))))

bugünde kimse doğurmamış iyi olmuş önce korkuyla açıorum bilgisayarı biri doğurdumu die neden korku bilmiorum....:) kimse böle kalmayacak cumartesi doktorumda dedi merak etme kimse böle hep hamile kalmıo tabi onu neden dedi ben doğum şeklinin ikisinden de korktuğumu söleyince...:)
hepinizi özlemişim dün böle akşam boş boş televizyona baktım nete gireek güç bulamadım gene doluşmuş yazılar...önce hepinizi seviorum öle başlayım ne ilginç demi demek internet aşkları da böle oluomuş...:))))

Burcucum Yekta ismini kocama söledim eh falan dedi neyse ben listeye yazdım bugün yarın oturup karar verelim dedim bak hamiledaşlarımdan biri doğurmuş dedim o da şaşırdı...Mert Yekta oluomu sizce?? mert kocamın adı sölemiştim...Alphan ege daha güzel olmuş sanki size de siz bilirsiziniz tabi...:)

bu arada çok ilginç ben de kocama yaşgününde almıştım super DAD tişörtü..aynı şeyleri hayal etmişiz demek bende yazın bebek arabasıyla oğlumu gezdirirken giysin die düşünüp sipariş almıştım internetten....) ne komik demi hamile kadınlarının psikolojilerinin ve fikirlenini aynı ya da çok benzer olması ( bu arada oğlumun üstnde kot ama ayaklarında çorap olmayacak öyle hayal etmiştim işte)

huysuzum bu aralar bugün komple bi bakıma gidicem el  yüz kol bacak kaş bıyık ve aklınıza gelen her yer işte...:) malum nolur nolmaz...

kilo konusuna gelince bi tek o knuda sizle aynı şeyleri söleyemiorum...:) 46 ile hamile kaldım şimdi 58 oldum...:) ama minyon bi tipim sölemiştim...

adaşım doktorların işine karışılmaz elbette sana bırakırsa 3 ü biras geçsin derim ben...şimdi 3 civarında benim ki gerçi biras tombalak dedi doktorumuz...:))

hepinizi sefiorummm

 

Ynt: Hazırlıklar

03/22/2011 08:22:00

Gunaydin sabah 5.30 da Daha anca yataga gidebilmek suretiyle inanilmaz bit kin yorgun halsizim..niye Boyle uyku tutmadi bilemedim...tam 4cesit seker hazirladim .bir pasta stant,bir seker agaci ve bir de kavanozumuz var..cok da eglendim yaparken..annem Sabah uyaninca gozlerine inabamadi..bir de koli yaptim hepsini.uzerlrrine ne olduklarini yazdim.uyumadim AMA ise yaradim diye tesellideyim... ;))agri yok sizi yok bu da ayri bir teseli..sevgiler....

Ynt: Hazırlıklar

03/22/2011 08:31:00

Seni günün en uykusuz ama en hamarat annesi seçelim bugün :) Ellerine sağlık hepsi çok cici olmuştur eminim.
Ben uyku tutmayınca TV başında pinekliyorum.Aslında boncuklarımı çıkarıp takı işlerine mi başlasam yeniden

Ynt: Hazırlıklar

03/22/2011 08:56:00

teşekkür ederim seden..:)ne yalan söyleyeyim bugün ben de kendimi böyle gördüm:)

Ynt: Hazırlıklar

03/22/2011 09:34:00

gunaydın kızlar:)

cok derın uyumusum bu gece ruya pesıne ruya sabah cok yorgun uyandım ruyalar yuzunden
ınanc terlıkler cok guzel yaaa:)

ya dun aksam benım sol mememden renksız bır sıvı geldı 3-4 damla kadar nedır kı bu sut olabılır mı bu kadar erken?

Ynt: Hazırlıklar

03/22/2011 10:05:00

Canım ilk süt sıvın..sagma gelsin diye uğraşma .dogumu tetiklermis...benden hala gelmedi ya da geldi de ben görmedim :)))

Ynt: Hazırlıklar

03/22/2011 10:07:00

Maşallah diyelim o zaman Özgecim;bol bol sütün olacağının habercisidir inşallahhh


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 nisan anneleriiii

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...