Hazırlıklar

Ynt: Hazırlıklar

03/17/2011 09:27:00

tabi burcucum katlanacak :)) ben daha önce araştırmıştım o yüzden rahatım..ben hamileliğimin ilk başlarında bunu almıştım..hayatımda yaptıgım en iyi alışveriş diyorum..
http://www.e-gebe.com/?urun-443-Pijama-Takimi-Angel.html

Ynt: Hazırlıklar

03/17/2011 09:27:00

evet, o tür modellere de bakıyorum ama bebeğime nasıl özenip, aradıysam; bi baktık kendime de öyle yapıyorum ben :)) eşim gecelik için bile stres yapabilme potansiyelime inanamıyor.
dün bi mağzada çalışan bana en normal geceliği gösteriyor, önünde düğme bile yok, kapalı. "hamilelerin çok tercih ettiği bir ürün" diye; fiyatı da uçmuş. bir de bedava verse o geceliği giymem ben yani, çok sinir oldum.

Ynt: Hazırlıklar

03/17/2011 09:30:00

Burcu ve İnanç Dagiden aldım ben ordada güzel şeyler var valla ama loğusa almadım düğmeli aldım gayet de güzeller...:) severek aldım bi tane de pier cardinden aldım o da güzel...öneririm..

ben de bebe kıyafetini verdiklerini Ankarada hiç bi hastane de duymadım belki İstanbulda falan veriolardır...

Burcu isimden bana fenalık geldi valla incelemediğim site kalmadı gibi bişi...bilmiorum hiç napcamı artık insanların ismi yokmu hala demelerinden de bıktım....:(

Ynt: Hazırlıklar

03/17/2011 09:32:00

beytiyecim geçmiş olsun stres yapmamaya bak canım yaaa..daha vakit var ..benim de belime ve kuyruk sokumuma feci ağrılar giriyo..özellikle de oturduğum zaman..o nedenle ağrım olunca uzanıyorum..bol bol dinlenmeye bak canım..kafana datakmamaya çalış..allahtan hayırlısı..bu arad suyu arttırmak için bol bol komposto için arkadaşlar..bu mevsimde taze meyve bılmak zor..ben kuru erik ve kayısıdan yapıp içiyorum..hep süte de yardımcı olur diye..bu arada ben do re mi nin geceliğinbi aldım..iki göğsünün altında iki ayrı gizli bölümü var oradan çocuğu emzirebilmen için..ben çok beğendim..fiyat da gayet uygun tavsiye ederim ..

Ynt: Hazırlıklar

03/17/2011 09:34:00

bu arada beni düşün düşün artık geceleri uyku tutmuyo yaa..stres yapmaya başladım ben...ne zaman gözlerimi kapatsam doğumu düşünüyorum..yanımda mışıl mışıl uyuyan eşime de kızıyorum ne kadar rahat diye..acayip heyecanlıyım ve de sabırsızım ..korku da var tabi..işte tüm bu duyguların karışımı

Ynt: Hazırlıklar

03/17/2011 09:35:00

normal geceliklerden almam için sanırım büyük bedenlere bakmalıyım ben çünkü o kadar çok kilo aldım ki, ancak işimi görür :)
ahh eski halimi özledim şimdi bak.
doğumdan sonra bir de "kilolarla başım dertte" başlığında paylaşımlarda bulunalım mı :))

Ynt: Hazırlıklar

03/17/2011 09:37:00

:) boşver kiloları onlar nasılsa gider bu minnoşların arkasında koşturmaktan...:) sen isim düşün..:PPP

Ynt: Hazırlıklar

03/17/2011 09:45:00

aiswarya, çok kıskandımmm! ben neredeyse senin aldığının 3 katı kadar kilo aldım yaa :-S bir de öyle "hala eski kıyafetlerimi giyebiliyorum" diyen insanlara da çok özeniyorum :) benim eskiden giyebildiğim ve de şimdi "ohh oldu" diyebildiğim bir şeyim yok sanırım, tadını çıkar sen en iyisi :)

meryemasli, nasıl bulucaz isim bilmiyorum ki. pazartesi'ye kadar bulmaya karar verdim ben! :) şeker siparişi vereceğim o gün de, bari ismi tam olsun orda :))

Ynt: Hazırlıklar

03/17/2011 09:46:00

tuğra nası bi ismmmm??

Ynt: Hazırlıklar

03/17/2011 09:47:00

bazı özel hastaneler bebeğin kıyafetlerini veriyo diye biliyorum ben..burda bursa da acıbadem hastanesi dışarıdan kesilikle kıyafet almaz ..kendi kıyafetleri var onları giydiriyolarmış


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 nisan anneleriiii

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...