Philips AVENT Analog Telsiz SCD480

01/21/2011 13:45:00

Bugün Philips AVENT Analog Telsiz http://www.hesaplianne.com da indirimde

Ynt: Philips AVENT Analog Telsiz SCD480

02/07/2011 09:24:00

Bu ürünü satın alan ya da başka yerlerden almayı düşünen anne, babalara Avent annesi olarak yazdığım şu yazılar yardımcı olabilir:


Bebek Telsizi Gerekli Mi?
Telsiz Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Sevgiler...

Ynt: Philips AVENT Analog Telsiz SCD480

02/18/2011 06:15:00

Kusurabakmayın belli bir süredir bilgisayarın başına oturamadım. O yüden biraz geç cevap yazıyorum.

Açıkçası bebek telsizi bana göre faydalı bir araç. Ben kullanıyorum ve epey de memnunum. Sonuçda bebeğiniz uyurkende yada kendi parkının içersinde oynarkende bebek telsizini yanına koyup, siz evin başka bölümlerinde kendi işinizi yapabiliyorsunuz. Ağlaması yada huysuzlanması durumunda yanına gidip onunla ilgilenebiliyorsunuz. Açıkçası evde bebeğinizle kuala şeklinde yaşamakdan sizi kurtarıyor bence. 

Telsiz kullanırken ilk önce telsizin çalışır durumda olup olmadığına dikkat ederim. Çünkü bir kere başıma geldi. Oğlum uyuyordu ve bende telsizi açtığımı zannedip mutfakda günlük işlerimi yapıyordum. Oğlum uyanmış ve epey de yaygarayı basmış. Ben ise birşey duymadım. Sonradan farkettiğimde epey bi üzülmüştüm. O yüzden telsizin çalışır konumda olması bence en çok dikkat edeceğiniz olay. Birde oğlumdan biraz uzak bir yere koyuyorum. Sonuçda sinyallerin ona zarar vermesini kendimce önlemeye çalışıyorum. Başka da aklıma birşey gelmiyor. Gelirse tekrar yazarım.

Bu arada bebeğiniz hayırlı olsun :) 


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...