Yetişin a dostlaarrr güzel gülüşlü Denizimiz delikanlı olduu!...o artık 7 !! 😊

10/25/2017 06:13:00

Denizcim, yeni yaşın gülüşün kadar tatlı, yanakların kadar pamuksu, bol legolu , çok basketli en önemlisi de sağlıklı geçsin 😊

Hem Çınar hem de benim için yerin çok ama çok ayrı..daha adımı tam telaffuz edemediğin günler aklımda ;) 😊

Seni çok ama çok seviyoruz..Anneni de tebrik ederim bir delikanlı kolay yetişmiyor sonuçta;))

Antalyadan sevgiler...

Yişim teyzen ve Çınar

Ynt: Yetişin a dostlaarrr güzel gülüşlü Denizimiz delikanlı olduu!...o artık 7 !! 😊

10/25/2017 06:18:00

:) Denizcim, umarım bu senen bol kahkahalı, eğlenceli ve tabi ki sağlıklı geçer.. ışıltın hiç

solmasın.. Seni çok seviyoruz.

Ayşecim tebrik ederim, iyi ki hayatımızdasınız.. Deniz'in boyu sanırım bana yetişmiştir;

maşallah:))

Nejla &Beste ( sıpays)

Ynt: Yetişin a dostlaarrr güzel gülüşlü Denizimiz delikanlı olduu!...o artık 7 !! 😊

10/25/2017 06:20:00

Denizzzz :)

İyi ki doğdun :) Tüm hayatın bol neşe, kahkaha, mutluluk içinde geçsin :) Başarı, sağlık seninle olsun :)

Az daha büyü annen sana kazan kazan yemek yapacak :P sen, ben, Alp şarap içip erimiş peynir yiyeceğiz :P

Sevgiler :)

10/25/2017 06:26:00

İyi ki doğmuşsun Denizcim, hayatın boyunca hep mutlu yıllarını olsun güzel gülüşlü-suratlı,anneni ve seni çok öperim

10/25/2017 06:27:00

Güzel Gülüşlü Güzel Bakışlı Deniz Kokulu Çocuk :)

İyi ki doğmuşsun iyi ki tanımışız seni...
Bol oyunlu oyuncaklı çok mutlu ve sağlıklı bir yaş dileriz.
Legoların anlamsızca çoğalsın dağ gibi olsun :)))

Ayşe'ciğim tutamıyoruz zamanııı :) Çok hızlı büyüdü bu çocuklar :) 
Tebrikler kocaman öpücükler sana...

Sizi çok seviyoruz...

Şevval&Ilgaz  (Sıpays)

10/25/2017 07:09:00

Denizcim güzel gülüşlü annenin güzel gülen oğlu iyi ki doğmuşsun. Senin varlığın bana da başka bakış açıları kattı inan. Nice mutlu, güzel alerjisiz yılların olsun.

10/25/2017 07:16:00

İyi ki doğdun Deniz :) Nice mutlu, huzurlu, sağlıklı, başarı dolu yılların olsun inşallah :)))

10/25/2017 07:46:00

Şişim teyze çok teşekkürler :D İyi ki varsın :))) 

Nejlacanım çok teşekkür ederim, ışıltılı tavşancık seni ve Besteyi çok çok öper :)))

Ah Gülçin unutmamışsın :D Kazan kazan yemek yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum :D Rakıları tokuşturacağımız günüde iple çekiyorum :))))

Şevvalim çok teşekkürler, valla birlikte büyüttük bu çocukları :) Güzel de oldular bence :D

10/25/2017 07:48:00

Deryacım çok teşekkür ederim :)))

Fatoşcum çok teşekkürler, böyle düşünüyorsan ne mutlu bize :)

Aslıcım çok teşekkürler :)

Tüm teyzelerimiz iyi ki varsınız :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...