aktivite masası ve bir sürü oyuncaklarda indirim

03/04/2012 20:45:00

arkadaşar benim sürekli alışveriş yaptığım bir kaç site var evim.net bunlardan birisi. Daha önce kaçırdığım (aslında sadece yeşil rengi olduğu için kararsız kalıp beklerken kaçırdım) aktivite masasını bu defa aldım. Tam istediğim gibi. Hem pepee li değil hem de kırmızı renkli. 

kırmızı mavi pembe renkleri var. sadece bu değil tabiyki. bir çok çeşit oyuncak var. meyve sepetleri , pazar arabaları ,bultaklar, bloklar, yapbozlar, küpler , tamir setleri ,bowling oyuncakları , ayrıca çocuk odası için çöp kovaları , oyuncak kutuları, kutulu legolar, oyuncak mutfaklar ,arabalı legolar, daha neler neler. ben özellikle masayı aldığım için onun resmni koydum.bir girin bakın derim. Üye değilseniz benim davet linkimden üye olursanız çok sevinirim. Buradan .

Ynt: aktivite masası ve bir sürü oyuncaklarda indirim

03/04/2012 21:42:00

çok teşekkürler haber verdiğin için bu aktivite masalarından çok istiyordumm..ama,20 lira +kargo çok değilmi sence?

Ynt: aktivite masası ve bir sürü oyuncaklarda indirim

03/05/2012 04:47:00

canım bizim bir sehpamız vardı evde .o kırılınca evrim arda için masa sandalye almamız gerekti.yerimiz de yok evde bir sürü eşya da istemiyorum artık.şimdilik erteledim . şu katlananlardan düşünmüştüm. arkadaşımızda var.pek güvenli gelmemişti bana birde oğlum sevmedi sanki. yerde oturmayı çok seviyor bizimki.resimleri falan yatarak yapıyor. hem yer kaplamasın hemde ucuz olsun dedim.sevmezse bile ben laptop sehpası niyetine kullanılırım dedim. arıyordum daha önce vardı. o 18 liraydı ama sadece yeşil vardı ve pepeliydi. yani uzatmadan diyim bana uygun geldi fiyatı. çünkü baktığım masasandalyelerin fiyatlarıyla kıyaslayınca.bizim ihtiyacımız olduğu için tabiyki. önceler laptop sehpalarına baktım onu kullanır diye onlar 45-50 lerden başlıyordu.bu plastik gerçi ama çocuk için daha dayanıklı olur dedim. ürünü çok övdüm gibi olmasın ama bizim gerçekten ihtiyacımız vardı. hani biz gerekli bir ihtiyacımızı karşıladığımız için bize uygun geldi. ama evinde masa sandalyesi olan bir çocuk için extra olacağından fiyat ona göre kıyaslanabilir. henüz kampanya bitmediği için gelmedi ama ben memnun kalacağımı düşünüyorum. asna nın cic kızlarında görmüştüm. hep aklımdaydı. üff amma yazmışım velhasıl kelam bizim aradığımız bir ürün olduğu çin pek fiyatına bakmadık :)) 

Ynt: aktivite masası ve bir sürü oyuncaklarda indirim

03/05/2012 06:20:00

:)))elifde yerde oturmayı seviyor,ama çok eğildiği için tedirginim,onun için hoşuma gitti..masa sandalyede almayı düşünüyorum ama henüz erken,en iyisi bu,çok teşekkürler Mürüvvet:)

Ynt: aktivite masası ve bir sürü oyuncaklarda indirim

03/05/2012 06:47:00

canım dediğin gibi masa sandalye için erken elifsu için .masa sandalye alana kadar bu idare eder diye düşünüyorum. bu arada ölçülerini merak edersen bende bilmiyordum tereddüt ettim. mesaj atıp sordum. 56x30x20 imiş ölçüleri. 56 cm genişlik oldukça iyi . sanırım yerden yüksekliği 20 cm .hani belki 4-5 yaşından sonra küçük gelebilir ama 1-3 yaş arası için oldukça uygun geldi bana. inşallah memnun kalırız. 


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...