çocuk doktoru hk.

Ynt: çocuk doktoru hk.

06/20/2011 11:22:00

Selam ben de Burcak gibi ilk zamanlar aygün hanıma goturuyordum tobb'a. Ama o zaman mesa idi...
Fakat sonrasında çalıştığım için akşamları doktora gitmeyi daha kolay bulduk ve akşamları sabit hastanede uzman hekim bulunduran tek özel hastane olarak Güven'i cok sevdik. E tabii mesele ikizler olunca zamansızlık en büyük sıkınıt oluyor bu nedenle akşam hatta gece doktora gitmek lüks gibi bişi oluyor...
Guven hastanesinde sabaha kadar bulunan iyi hekimler var. Bir tanesini seçip sürekli ona gorunmek de mumkun... Tavsiye edebileceklerim: Dr. Hakkı, Dr. Tansel, Dr. Erbil ve Dr. Zehra. Bunların hepsi tecrübe ile sabittir...

Ynt: çocuk doktoru hk.

06/22/2011 07:36:00

Dr. Nejdet Birgen. Medicana' da çalışıyor. Cok ilgili ve her istedigimiz zaman ulaşabilmek en önemlisi.

Ynt: çocuk doktoru hk.

06/23/2011 21:09:00

saadet arsan tavsiye ederim bende

Ynt: çocuk doktoru hk.

07/13/2011 06:42:00

Tobb etu Prof.Nejat Akar
Guven hastanesindeki cok referans edilmis 3 doktora gittik. Oldukca olumsuz tecrubelerim oldu. Isim vermek istemiyorum. Guven hastanesine her gidisimde mutlaka bir olumsuzluk yasadim.
Ayrica Tobb etu'de de geceleyin cocuk doktoru var. Ayrica doktorunuza ulasabiliyorsunuz. Ayrica size ayrilan zamana dikkat ediliyor ve hijyene de ayni sekilde. Sekreteri bile profesyonel. Bebegim rahatsiz ciglik cigliga iken Guven de her seferinde minimum 10 dakika sigorta onayi icin bekledigim oldu. Tam kaos ortami.
Tobb etu'de bir kere kaydiniz aliniyor ve aninda onay alinip bir kac dakikada isiniz hallediliyor.
Tobb etu'deki kadin dogumcumdan da cok memnundum. Hemsireleri de cok iyi.

Ynt: çocuk doktoru hk.

07/13/2011 07:59:00

güvende bende çok kötü şeyler yaşadım özellikle kadın-doğum bölümünde, çocukda kötü  !!!

Ynt: çocuk doktoru hk.

07/13/2011 08:00:00

arkadaşlar tavsiyeler iyi oldu dr arıyorum..ben çağ hastanesine götürüyorum ve acili yok..sabahtan beri dr a ulaşmaya çalışıyorum ulaşamaıyorum tel.cevp vermiyo sekreter de bağlamıyo sinir krizi geçiriyorum..kızım dün akşamdan bu sabaha kadar kustu gece güven e götürdük serum verdiler sabah yine kustu ishali başladı ve ateşi var ve ben dr a ulaşamıyorum..acil bir durumda ulaşamadığım dr u ne yapayım? sinirlerim çok bozuk..tobb u arayacağım tavsiyeleriniz üzerine..

Ynt: çocuk doktoru hk.

07/13/2011 08:31:00

Dr. Nejdet Birgen'i bir kere daha tavsiye ediyorum. Pazar günü muayenehanesini açtı bizim için. Ayrıca medicanada da görev yapıyor.

 

Ynt: çocuk doktoru hk.

07/27/2011 15:59:00

ben Baskent Unv. Aylin Hn. ı tavsiye ederim. 2 kez kontrole gittik. bebeğim henuz cok kucuk bir sıkıntı yasamadık ama cok yerden tavsiye ediliyor. ilgili ve cok sevecen bir yaklasımı var. iyi bir doktor olduğunu da duydum.

Ynt: çocuk doktoru hk.

07/28/2011 05:45:00

Prof Dr Ömer Kalaycı ya gideniniz var mı tavsiyelerinizi alabilirmiyim.. Teşekkürler

Ynt: çocuk doktoru hk.

07/28/2011 10:04:00

Güven'de belki size iyi denk gelmiş olabilir ama bebeğimle gerçekten zor şeyler yaşadık:
1. Yanlış teşhis  konuldu. Teşhisten emin olmayıp ertesi gün başka bir doktora gösterdiğimde teşhis farklı idi ve diğerinle alakası olmadığı söylendi. Hakikaten de değildi.
2. Tahlillerimiz yapıldı ve doktorumuz bebeğin sorunu ile ilgili tahlillerden sonra konuşalım dedi. Tahlil sonucu için aranmıyorsunuz. Acilde de yapılmıştı siz arayın deniyor (Tobb etu de hem çocuk hem de kadın doğumcum her seferinde kişisel arayıp sonuçları yorumladılar). Ufak ayrıntı ama aradığımda da doktoruma ulaşamayıp not bıraktım. Sonra uzun süre aranmayınca tekrar aradım ve sekreter de aynen "Evet doktorunuza sordum temizmiş tahliller" dedi. İyi sevindim ama ee bebeğin sorunu ne zaman doktorumla görüşebilir miyim not bıraktı mı size deyince yok bu kadarmış deyip kapadı. Bir daha ulaşmaya çalıştım ulaşamadım.
3. Randevumuzu alıp gittik kaç kere. Max 10 dakika abartmıyorum kalıp lafı ağzımıza tıkıp her seferinde (gerçekten her seferinde) aradan hastalar alındı. Odanın aralarda temizlendiğine hiç bir zaman şahit olmadım.

Başka kendimle ilgili yıllar evvel bir problem için de gittiğimde hiç hoş olmayan muamele ile karşılaştım. Belki benim şansıma ama bu kadar şey üstüste gelince Güven hastanesi konusunda fikirlerim tamamen olumsuzlaştı. Aslında geçen gün tanıdığımızın biri de aynı doktora gidince benzer bir sorun yaşadı. Başka bir profesöre danıştıklarında hakikaten o doktorun teşhisi ve yorumu konusunda olumsuz görüş bildirmiş.

Bu benim naçizane deneyimim. Tabii ki herkesin görüşü yaşadıkları farklı olabilir.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...