Çocuk güvenlik saati - kampanya

01/25/2016 12:10:00

Merhaba,

Yeni üye oldum. Her yeni üye olduğum grupta önce faydam olabilecek birşeyler paylaşmaya çalışıyorum. 3 hafta satın aldığım ürünü bu grupta paylaşmaya karar verdim.
Şu anda kampanya fiyatı olması da burada paylaşmak için uygun gibi görünüyor.

normalde 495 lira olan ürün şu anda 430'dan satılıyor.

ürünü yaklaşık 3 haftadır kullanıyoruz. Çok memnunuz. Firmanın desteği de çok iyi. soru sormak için eposta ve telefonla ulaştık her iki kanaldan da sorularımızı yanıtladılar.

ürün oldukça başarılı. Çocuğuma ne zaman ulaşmak istesem sıkıntısız ulaşabiliyorum. İlave özellikleri ise katma değer sağlıyor. Bu fiyata Türkiye'de böyle bir ürün çok iyi oldu.

Biz de reklamlar ve chip online'daki inceleme yazısı ile haberdar olduk. 

indirimi kaçırmayın derim...

Ynt: Çocuk güvenlik saati - kampanya

01/25/2016 12:34:00

Başlığı görünce bende yazmak istedim. 8 yaşındaki oğluma Ekim ayında 395 TL tanıtım fiyatından almıştım. Kullanımı çok kolay ve firma iyi niyetli 2015 Mart ayında getirmişler geç haberimiz oldu keşke yaz tatilinde almış olsaydık, yazlıkta çok iş görürdü. Sokakta oynarken ya da okulda aklım onda kalmıyor artık. O da çok alıştı ve severek takıyor. Çocuk güvenlik ve takip saati diyince çocuğu kısıtladığını düşünüyor birçok insan ancak tam aksine sürekli iletişimde olduğumuz için özgürlüğü arttı.

Ynt: Çocuk güvenlik saati - kampanya

04/01/2016 14:28:00

Kampanyalar sitelerini takip edin. http://www.kampanyadeposu.com/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...