Ankara oyuncak kütüphanesi ve international oyun grubu

<12>

Ynt: Ankara oyuncak kütüphanesi ve international oyun grubu

02/06/2013 13:15:00

tamam netten bakarım.o saate denk gelse çok süper olur,çocuklar oyalanırken biz de yemek yeriz.ben de bilmiyodum böyle bir yer olduğunu.

Ynt: Ankara oyuncak kütüphanesi ve international oyun grubu

02/06/2013 15:13:00

international oyun grubu nedir acaba

Ynt: Ankara oyuncak kütüphanesi ve international oyun grubu

02/06/2013 17:38:00

Sinem international oyun grubu https://www.nurturia.com.tr/groups/thread/547c9ac8-a748-46a0-9e10-a1420139a826/1/ankara-international-oyun-grubu

Tülin,teşekkürler kütüphane hakkında verdiğin bilgiler için

Ynt: Ankara oyuncak kütüphanesi ve international oyun grubu

02/06/2013 20:09:00

baharcım hemen en kısa zamanda yemek yemeğe gidelim oraya merak ettim walla

Ynt: Ankara oyuncak kütüphanesi ve international oyun grubu

02/06/2013 20:29:00

Gidin kizlar walla bende tavsiye ederim ;-)

Ynt: Ankara oyuncak kütüphanesi ve international oyun grubu

02/07/2013 05:49:00

Arkadaşlar, kusura bakmayın çok yoğunum, hızla nete girdim ve şimdi çıkacağım ve uzun bir süre de giremem. Malum 2 çocuk. Biri otizmli. Diğeri çok şükür Allaha sağlıklı. Her ikisiyle de yoğun ilgilenmeye çalışıyorum. Vakıf çalışmaları filan da olunca vaktim sınırlı oluyor nette. Ama yazdıklarınızını görünce yardımcı olmak istedim sorularınız için. Oyuncak kütüphanesine ben bugün gideceğim. Yerlerini görmedim henüz ama çok telefonlaştık. Nasıl yardımcı olabilirim, ne yapabiliriz diye  hem onlar hem ben aradım. Dün de oğlumun öğretmenini yolladım oğlumla. Nasıl bir yer bakın diye. Yeni bir proje. Çocukları bırakıp gideceğiniz bir yer değil. En azından Şuan öyle bir yapıları yok bildiğim kadarıyla. Ama en kısa zamanda cüzzi ücrete etkinlikler yapmak istiyorlar. Şuan gidip çocuğunuzla oynuyorsunuz. Orayı  temizleyen, oyuncakları silen filan Gönüllü gençlerden oluşuyor. Zaten biz kendi oyun grubumuz olarak çocuklarımızı kendimiz büyütelim diye işe ara vermiş anneler olduğumuzdan anne katılımı olmayan oyun alanlarını tercih etmiyoruz. O yüzden bize çok uygun gözüküyor.
International oyun grubuna gelince biz 11 civarında anneden oluşuyoruz. Çocuğumuz normal yaşamda arkadaştık ve böyle bir grup kurduk ama dışarıdaki buluşmalarımıza nurtia üyelerini de açmaya karar verdik sayı 10 olsun diye. Yani biz 5 kişiydik. 5 de dışarıdan katılım aldık ve sayıyı onda sabitleyelim dedik ama çok mail geldi bana katılmak isteyenlerden. Çocuğumun arkadaşı yok, komşum yok bulunduğum yerde, evde sıkılıyoruz biz de gelebilirmiyiz diyen çok anne bana yazdı. Ben de asıl kurucu 5 annenin de onayını alarak dışarı buluşmalarımızı bugün itibariyle herkeze açtım. Biz şuan her perşembe 2-5 arası masabaşı restoranda buluşuyoruz. nette var siteleri. hepimiz çocuklarımızla oyun oynuyor fırsat bulunca da iki arada bir derede yemek yiyoruz orada. Anne ve çocuğun aktif oyun oynadığı bir grubuz. Şimdilik masabaşındayız ama değişikler olabilir. İsteyen arakadaşlar katılabilirler. Katılabilir miyiz diye mail atmanıza filan gerek yok. İsteyen bu saatlerde orada bizi bulur. International deme nedenim espiri aslında. Yabancı annelerimiz de var da. Neyse acilen çıkmalıyım... yazan olursa cevap veremeyeceğim için şimdiden çok özür dilerim.  uzun bir süre daha nete girmeyeceğim.

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...