Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

12/22/2010 09:28:00

Sevgili dostlar ,
Duyarlılığınız için çok teşekkürler..
İnşallah katılım çok olur.
Ben de mail attım sitedeki mail adresine, kermes dışında nasıl bir yardımımız olabilir diye sordum..
Hatta konuyla ilgili gazetelere ve hatta Ayşe arman gibi birilerine de mail atmayı düşünüyorum..
Belki bir hayırsever çıkıp sponsor olur bu aileye..
Çünkü belki okumuşsunuzdur tüm paralarını teşhis aşamasında harcamışlar ve Sarp'ın bir ikizi var..

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

12/22/2010 09:42:00

sevgili duyarlı anneler
sarpın annesiyle şimdi telofonda konuştum. Desteğinizi ona anlattım çok etkilendi duygulandı. Maddi destek konusu biraz karışık. Anlatabildiğim kadarıyla anlatayım sizlere. Kermes ankarada yapılacağı için bilet satışları sadece ankarada olabilirmiş. İl dışına gidecek davetiyeler sadece birebir tanıdıklara verilebilimiş. Maliye takipte cezası varmış. Bunun için lütfen sadece ankaradaki anneler bileti alsınlar il dışında kendi tanıdıkları varsa onlara kişisel olarak mail yada telefonla ulaşıp bilgi versinler ortak paylaşım sitelerinde duyurmasınlar. Sarp'ın annesinden biraz sonra hesap numarası mail olarak gelecek. Bende size yollarım. Bilet bedeli 5 tl. ama isteyen daha fazla yatırabilir. Ağa'nın eli tutulmaz derler:)) ama arkadaşlar katılımınız olursa anne çok sevinecekmiş minik Sarp'ı getirebilirse bi yarım saatliğine getirecekmiş ki oradaki desteği sevgiyi duayı hisetsin, hissetsin ki güçlensin diye....

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

12/22/2010 09:53:00

Sevgili Burçak,
Bir sorum olacak..
Blogda da mı paylaşmamız gerekiyor çünkü ben de başka bir blogda okuyup buraya yazmıştım..
Çok kişinin haberdar olması adına bu tip paylaşımlara ihtiyaç var gibi duruyor ama sakıncası varsa tabi onlar daha iyi bilirler..

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

12/22/2010 10:05:00

handecim aslında sigorta şirketleri arıza çıkartabiliyo ama biz şimdiye kadar duyurulan kadar ve annenin izin verdiği ölçüde isim ve detay vererek konuşucaz yazıcaz ben demin yazdıklarımı göndermeden önce anneye okudum onayladı ve öyle yazdım sanırım şimdilik buyazılanlar kadarını duyurmakta bi problem olmaz.

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

12/22/2010 10:21:00

Tamam canım teşekkürler, ben katılmaya çalışacağım kermese..
Hatta yakama nurturia rozeti takarım ki gelenler olursa orada bir grup oluşturalım hem de birşeyler alırız belki..

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

12/22/2010 12:41:00

Burcak Hanim Merhaba,
İlginiz desteğiniz ve nazik telefonunuz için size cok tesekkur ederim.
Ofis için bir toplantıda oldugumdan sizinle yeteri kadar konusamadık ama kısa sürede birbirimiz anlayabildiğimizi düşünüyorum.
Sabahın erken saatlerine kadar oğlumla ilgili herşeyi okudugunuzu duyunca ben cok etkilendim, ne diyeceğimi bilemiyorum. Sanırım bunları duydukça annelik sınavımdan bir puan daha almış gibi seviniyorum.
 
 
Telefonda da konustugumuz gibi ikiz annesi bir dostumun Sarp için açtığı hesap numarasını aşağıda sizinle paylaşıyorum.
Hesaba katkı yapacak olanların sizin kontağınız olduguna ilşkin bir detay düşerlerse Sarp ve ben böylelikle sitemizden bir mail ile teşekkür yazısı gondermek istiyoruz.
 

Konu ile ilgili olarak  şayet benim yazdığım bu bilgileri başka organizasyonlarla paylaşma zorunluluğunuz doğar ise ismime ait detayları silerek (ya da forward/ileti yapmadan) paylaşmanızı rica etmek durumundayım. Bir anne olarak elimizdeki hakları yitirme korkum yüzünden kabalık ediyorsam lütfen beni affedin.

 

Hesap Numarası Detayları:
IBAN TR29 0004 6003 5688 8000 0603 88

Hesap Sahibi: Öznur Öztürk

Banka Adı: Akbank

Şube: Kızılay Şubesi (Şube no: 356)

Hesap No: 60388

 

Burçak Hanım,

Bize gönül veren herkese söyleğim birşeyi sizinle de paylaşmak istiyorum:

Biliyorum ki tüm katkılarınız, ilginiz ve verdiğiniz değerli destekler ile herkes öbür dünyada büyük karşılık alacak lakin ben bu dünyada da karşılığını almanızı gönülden diliyorum.

Tekrar teşekkür ederim,

Sevgi ile,

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

12/22/2010 12:42:00

arkadaşlar yukarında sarpın annesinden gelen maili size de gönderiyorum desteklemek isteyen herkesin ilgisine duyurulur

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

12/22/2010 14:52:00

Çok teşekkürler Burçak..

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

12/22/2010 16:13:00

Tesadüfen uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla messengerdan yazıştık şimdi, ne yapıyordun falan diye sordu ben de sitenin linkini verdim, bunu okuyordum diye, o da Ankara'da oturuyor, çok güzel kurabiyeler yapıyor, kurabiye yapayım, kermeste satsınlar dedi. :) E-mail atacakmış. Nurturia'yı da bilmiyormuş, tavsiye ettim.

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

09/25/2012 11:09:00

hashtagini sıklıkla kullanabilirsiniz. #sarpadairTwitter’da:

grubuna katılımı arttırabilirsiniz. https://www.facebook.com/#!/groups/sarpdair/ Facebookta:

http://www.sarpadair.org/tr/default.aspxSarp için kurulan site:

kendi kişisel çabalarımızla, sosyal medya ve medyanın gücü ile elimizden geleni yapıyoruz. Fakat daha fazla desteğe ihtiyacımız var. Sizden Sarp ve diğer hasta engelli bebeklere yardım etmenizi istiyoruz. Desteğinizle güzel sonuçlar alacağımızı ümit ediyoruz.için ailelerine mücadelelerinde yardımcı olabilmek10 yaşlarına kadar yaşayabilmelerine yol açıyor. Çok az sayıda hasta 20’li yaşlarını görebiliyor. Sarp ve Sarp gibi hasta engelli diğer bebeklerin sadece3,5 yaşındaki Sarp’ı ailesi hayatta tutabilmek için çok büyük bir mücadele veriyor. Yürüme, konuşma, yutkunma ve görme gibi fonksiyonlara zarar veren hastalık çocukların hastalığa yakalanan annesinin “Pamuk Prensi” genetikSon birkaç haftadır medyada kendisinden sıkça bahsedilen dünya çapında çok nadir görülen Canavan adlı

 


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...