Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

09/25/2012 13:17:00

 Arkadaşlar Sarpın annesine mesaj attım, ona en iyi şekilde nasıl yardımcı olabileciğimizi sordum, bizi yönlendirmesini istedim.

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

09/25/2012 13:17:00

Faceden ve nurtiden gönderdim, telefonumuda yazdım, inşallah kısa sürede görüp döner, böylelikle ona daha faydalı oluruz inşallah.

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

09/25/2012 13:20:00

 mevlam yardımcısı olsun kuzumun

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

09/25/2012 17:27:00

ben de yazılan e-mail adresine Ayşe Arman'a bir mesaj yolladım. Umarım ulaşır ve işe yarar. çok üzüldüm.

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

09/25/2012 18:57:00

Allahım yardımcıları olsun en zoru evlat ile sinanmak

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

09/26/2012 05:49:00

Dün Sarpın annesi Bihter Hanım bir mesaj gönderdi, mesajını aynen kopyalıyorum :

Ayşe Hanım, ne kadar ilgilisiniz, çok teşekkür ederim. ben sadece akşamları müsait oluyorum ve sizi ancak bu saatlerde cevaplayabiliyorum. Ancak yol arkadaşım ve oğlumun meleği gökben şansöz ateş sağolsun bu gruptaki her şeyi organize ediyor. Bizim şu anda tek dileğimiz topluma sesimizi duyurmak ve bu grubun kuruluş amacında da yazılı olduğu gibi Sarp beceğim ve onun gibi olanların sesi olmak. Şu anda Sarp için güzel şeyler oluyor. Bir medikal firma aradı bizi ve destek vermek istediklerini söylediler. 15 Ekimde Yeşim Salkımın programına davetliyiz, sonra CNN 2de Özge Uzun'un programına davet edildik. neden mi. Ağlamadığım, devlet büyüklerine sadece Sarpa yardım etmelerini istemediğim için. Benim derdim Sarpla birlikte bütün dünyaya yenik gelen bebeklere ses olmak. Şayet bu konuda bu gruptaki arkadaşlarımla birlikte tek ses olmak için varım derseniz, ve kuracağımız dernk konusunda bize destek olmak için elele verirseniz oğlumun dünyaya geliş ebeplerine birini daha ekleyebildiğim için beni multu bir anne yaparsınız. Mümkün olduğunca paylaşın, mektup gönderin değerli gazeteceilere... bağış yapmak isteyenleri de Gökben hanıma yönlendirebilrsiniz. Maalesef mevcut mevzuat gereğince bizim yasal olarak yardım toplama hakımı da yok. Bu nedenle Gökben tarfından oluşturulan hesap önce Sarp'ın ve stabii ki onun gibi dünyaya yenik gelmiş bebkellrin masraflarını karşılamk üzere toplanmaktadır. Destek verirseniz onları doğru yerde kullanacağım konusunda önce Sarp doğduğunda onun haklarını sonuna kadar savunacağına söz vermiş bir anne olarak sonra bu farkındalığın artması ve toplumdal dyarlılığı son haddine çıkarmak için yemin vermiş bir birey olarak sizi temin ederim ki en doğru yerde kullanılacaktır...
Detseğiniz ve nazik ilginiz için tonlarca teşekkürler ve sevgiler
Bihter

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

09/26/2012 06:04:00

Mesajı okumuşsunuzdur, Bihter Hanımın isteği üzerine bugün Gökben Hanımla irtibata geçmeye çalışıcam, onlarla bereber hareket edelim, nerelere mail atmamızı istiyorlarsa öğrenip destek verelim. Ayrıca hesap numaralarınıda öğrenip, burda yayınlarız, yardım etmek isteyen arkadaşlar yardım ederler. Şimdilik benim aklıma gelenler bunlar, sizinde şunu yapalım iyi olur dediğiniz şeyler varsa hep birlikte yapalım.

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?

Ynt: Sarp'ı Duymuş Muydunuz?


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...