gazi yada hacettepe hastanelerinin sosyal pediatri(sağlam çocuk) bölümüne giden var mı?

01/25/2011 11:11:00

bu hastanelerde sağlıklı çocukların rutin kontrol ve aşıları yapılıyormuş.giden veya bu konuda bilgisi olan var mı?

Ynt: gazi yada hacettepe hastanelerinin sosyal pediatri(sağlam çocuk) bölümüne giden var mı?

01/25/2011 12:00:00

bunlara değil de Ankara Ün.tıp fak.hastanesinin sosyal pediatri bölümüne götürüyordum büyük kızımı artık gitmiyoruz ama sağlık sigortası olduğundan medicana ya gidiyoruz.gittiğimiz önemlerde çok memnunduk.

Ynt: gazi yada hacettepe hastanelerinin sosyal pediatri(sağlam çocuk) bölümüne giden var mı?

02/02/2011 22:55:00

ben gazinin sosyal pediyatrisine götürüyorum kızımı.abim ordan mezun,hocası prof.dr.ufuk beyazova ya gidiyoruz biz.çok çok memnunum.özel muayene ama bizimki hoca farkı ödeniyor yani.normal poliklinikleri nasıldır bilmiyorum. ama abim asistanken tek tek bebeklerle ilgilendiklerini boy-kilo ölçüp grafige işlediklerini falan anlatırdı,hangi devlet hastanesinde varkı bu ilgi.bizim doktorumuz çok iyi,sgk lı oldugumuz için tetkik için de para falan ödemiyoruz ama özel hastane konforu yok tabi.yani asansör tıklım tıklım,kalabalık bi hastane.kızım küçükken kontrole götürmeye çekiniyodum kalabalığa sokmak istemiyodum.kan verirken vs çok sıra olmuyo ama sonuç almak için bugün git yarın gel diyolar falan.aşıları hocanın oldugu kattaki bebek hemşiresi yapıyor o da çok tatlı bi hanım.özel hastanemi burasımı diye kararsızlıklar yaşamıştım ama doktorumuz çok iyi oldugu için kopamadım.gecenin köründe bile telefonumu açar samimiyetle konuşur.bide Allah korusun ciddi bi durum olsa tam teşekküllü üniversite hastanesi hiçbir özel hastane ile mukayese edilemez.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...