İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

12/07/2011 18:56:00

Ayyyy yesinler onları masallahh yaa dedıgın gıbı saglıklı olsunlarda gerısı boşş ,nekadar garıp dimi karnında iki yavrucuk var benimkilerde kıpır kıpırr bazen ben yoruluyorum onların kıpırtısından ama onların durdugu yokk .
Bu gidişinde doktora kesın ıkıkat artmıs olur kıloları benımkıler de aynı senınkı gıbıydı 15 gun sonra kontrole gıttıgımde baya buyumustu sıpalar :))

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

12/07/2011 19:05:00

Evet yaa çok değişik bir duygu :)) çok hızlı büyüyorlar gerçekten de bakalım c.tesi göreceğiz ne kadar büyümüşler :) isim buldun mu aslan parçalarına :)) senin adın ne bu arada?

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

12/08/2011 06:34:00

Ben Esra aslan parcalarım ıse bırı bır ısme sahip Kayra (hernekadar kız ismi erkek ismi tartışmalı geçse de ) ama diğerine henüz bir isim bulamadım .Snin yvruların isimleri cok guzel sade ve güzell Adları ile büyüsün Duru ve İncicik :))) Buarada herhangi hazırlık yaptın mı ? Dr dogum tarihi falan verdimi sana ?

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

12/08/2011 09:16:00

Benim de ikiz oğlu olan bir arkadaşım var. Onun da kayra ve yiğit isimleri. Ben genelde erkekte duydum Kayra ismini. Teşekkür ederim Duru'yu ben İnci'yi babası koydu :))) Henüz pek hazırlık yapmadım sayılır. İlk birkaç ay park yatakta ikisini birlikte yatırmayı düşünüyorum ben. Arabasını falan da doğduktan sonra almayı düşünüyoruz. Doğum tarihi normalde 29 mart görünüyor ama ikiz olduğu için sezeryan olacak onun için de henüz net bir tarih konuşulmadı. Erken henüz.

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

12/08/2011 10:27:00

Haklısın benim Dr um da bişey söyleyemedi normalde 8 nisan ama mart ortalarında alırız buyuk ıhtımal dedii Hayatlarımız biranda değişmeye başlayacak hem de aynı zamanlarda hemen hemen Allah hepimize en geç olanından sağlıklı doğum nasip etsin şuan bunları yazarken bile karnımın içinde birbirilerine dolanıyolar sanırım :)) Buarada isim için bunları yazmana cok sevindim cunku esım son anda ben ogluma kız ısmı koymam dedı halbukı ısmı once kendı bulmustu ,ben de ona bu benım bebegım karısma sen de kendı bebegıne ısmını koy dedım hahah ıkı tane olunca paylasabılıyor ınsan :)))

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

12/08/2011 10:53:00

İkizlerde genelde 33-34. haftalardan sonra doğum ihtimali yüksek oluyormuş. Ben de mart başı veya ortaları olur diye tahmin ediyorum. Zamanında sağlıkla dünyaya gelsinler inşallah. Evet iki tane olunca pek problem olmuyor isim konusu :) Sen çalışıyormusun ?

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

12/12/2011 16:24:00

Öncelikle selam bıkac gundur gıremedım nete Dr sonucların nasıl cıktı kılo almısmı bebıklerr :)) Ben calısıyordum hamıle kalınca ısten ayrıldım zaten sıkıntılıydım ısyerınde bu da bahane oldu .Sen calısıyormusun ?

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

12/13/2011 10:44:00

Evet yoktun merak ettim ben de birşey mi oldu diye... İyisin değil mi ? Sonuçlar iyi çıktı. 550-600 gram civarındalar. 28 cm olmuş boyları da :)) İyi yapmışsın evde daha rahat geçirirsin bu dönemi. Ben de çalışmıyorum evdeyim :))

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

12/13/2011 11:55:00

Ayyy tü tü tüü masallah kızlar iyi gidiyor desene masallah boyları da uzunmus benımkılerın boyunu ben sormayı unuttum :)) Benım ev tadılatta canım o nedenle ne hamıleleıgı tam gecırdım ne bısey anladım sureklı kosturmaca ustayla ugrasmaca cok sukur kı bu kadar yorgunluga bı sorun yasamadım ama artık hıc hareket edemıyorum oturuyorum artık sureklı ,sanırım mekanızmam cokmeye basladı artık ve tam kılo almaya baslama donemı benım sonum ne olacak cok merak ediyorum :(( sanırım yuvarlanmayı ogrenmem lazım artık :))
 

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

12/14/2011 08:58:00

Aman dikkat et sen çok yorma kendini... Yanında yardımcı olacak kimse var mı bari? Ayy sorma ya benimde karnım kocaman oldu :)) Bu aralar bel ağrım oluyor arada. Artık hareket etmek zorlaşıyor gittikçe. Yuvarlanmak konusuna gelince, bu halde yuvarlanmak bile zor olur yaa :))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...