İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

03/16/2012 05:43:00

Yok canım evdeyim şimdi. Yarın sabah hastaneye gideceğiz :)

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

03/16/2012 08:29:00

Günaydın kızlaaar :) Zeynepcim çok heyecanlı olmalısın walla senin yerine ben bu kadar heyecanlandiysam :)) hayirlisiyla kavuş inşallah kızlarına bizi habersiz bırakma :) Allah kolaylıklar versin canım.Darısı bana ve Gamzeye zamanında doğumlar inşallah :))

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

03/16/2012 10:59:00

zeynep ne hissediyosuunn uyuyabilecekmisin bu gecee :)) yarın miniklerin kucağında olacak inşallah off ben çok heycanlanıyorum senin adına kendimde ne olacağım acaba :)) evet banu ikimiz kaldık yahu :) kızlar taze anneler habersiz bırakmayın bizi

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

03/16/2012 14:01:00

Heyecan var tabi banucum olmaz mı :)) İnşallah darısı başınıza olsun zamanı gelince...

valla gamzecim bakıcaz artık uyuyabilecekmiyim :) Gerçi bi süredir zaten uyuyamıyordum ppek. Burnum tıkandı bi kaç gündür nefes almakta zorlanıyorum. Öksürük var bir de. Tabi gece daha da şiddetleniyor o yüzden yatmak biraz zor olabilir bu gece de.... İlk fırsatta haber veririm sizlere :)

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

03/16/2012 14:52:00

Zeynepcim çooook sevindim, Allah bir avazda kurtarsın inşallah, ben 38+3'e gelmeyi hayal bile edemiyorum, sen çook iyi dayandın gerçekten süpersin. Yatmak zor olabilir kısmında haklısın bence, ben hastaneye gideceğimiz günün öncesindeki gece heyecandan bir sn bile uyuyamadım. İlk kez onları görecek olmak müthiş bir heyecan yaaa... şimdiden tebrikler diyeyim, bizi habersiz bırakma sakın.


Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

03/16/2012 14:52:00

Gamzecim, Banucum siz de hakkaten çok iyi haftalara geldiniz, Zeynepten sonra sırada Banu var gibi görünüyor, Gamze sırayı bozmazsa bizim gibi. En başta Esrayla biz aynı haftadaydık galiba Zeynepten 2 hafta geriydik, en aceleciler biz çıktık :))

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

03/16/2012 14:54:00

Esracım senden tekrar haber almak ne güzel, sen kıdemli annesin artık ben yeni yeni öğreniyorum bir sürü şeyi, çevremde hiç bebek olmadığından bebeği tutmak bile bunlara dahildi yani. bahsettiğin süt sıtması riski bende oluştu, hastanedeki 2. günümüzde bir göğsüm balon gibi şişti, kanalların tıkanmış, süt çıkartman lazım dediler, uğraşa uğraşa daha çok şişti, hastanedeki 2.gecemi ağlayarak geçirdim. hemşireler gelip sağmamı istedikçe ve risklerden bahsettikçe strese girdim, süt daha da çıkmadı ve daha da şişti göğüslerimin ikisi birden. kızlarım ememiyorlardı, göğüs ucum çok küçükmüş ve aldığımız biberon da (chicco step up) onları tembelleştirmiş, kızlarım ememiyor ben veremiyor delirrrdim resmen... perşembe günü bir süt pompası edindim, onunla evde biraz biraz süt çıkartmaya başladım. çocuk dr'unun önerdiği biberonla (medela calma) kızlarım emmeyi öğrendiler, ancak bugün göğsümdeki şişlik geçti çok şükür...

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

03/16/2012 15:17:00

kızlar valla anlattıklarınıza şaştım kaldım chicconun step up ını almadım diye üzülüyodum en iyisi o gibi düşünmüştüm çok şaşırdım böyle bi sorunu okuyunca bu süt meselesi en zoru galiba bende aventin manuel pompası ayrıca medelanın elektronik pompası var hastaneye aventi götüreceğim bu okuduklarımdan sonra her ihtimle karş.ı hemen sütün geldimi meltem? bi de sezeryan acısı çok mu fena ne durumdasın??

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

03/16/2012 15:56:00

Çok teşekkür ederim meltemcim. Evet zor olacak bu gece uyumak :)) Bulduğum ilk fırsatta haber veririm mutlaka :)

Ynt: İkiz yavru bekleyen yokmuuuu ???

03/16/2012 20:43:00

Kızlar benim de acil süt pompası almam şart oldu,ben duruma göre alırım diyordum ama hem Esra hem Meltem ikinizin deneyimine göre şart oldu,bebişler ememezse napıcan mecbur pompa lazım tabii.Neyse meltemcim öğrenmiş seninkiler biraz sıkıntılı olsa da senin için.

Bakalım sırada kim var ben de merak ediyorum ama siz cogunluk oldunuz 3e 2 kaldık biz gamzeyle :) Benim de bugün kontrolum vardı, kızlar 2-2.150 kg olmuşlar nst de biraz kasilmalar çıktı,sağdaki de başını iyice altlara yaslamış nasıl ağrı yapıyor hem kasık hem bacağıma,ne kadar dayanicaz bilmiyorum bugün sanki iyice bastırdılar aşağıya aşağıya :(

Zeynepcim uykusuz bir gece seni bekliyor gibi ama az da olsa biraz uyuyabilirsin inşallah,epidural mi olacak? Öyleyse doğar doğmaz görmek ne değişik bi duygudur kimbilir :)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...