BURSAYA TAŞINMAK

<12>

Ynt: BURSAYA TAŞINMAK

04/28/2011 20:52:00

egecey ben de izmirde çalışıyordum hem de çok yoğun, şu anda evde kuzumla dinlenmedeyim. izmirde olsam işime çoktaan geri dönmüş olacaktım. pek iyi geldi bursa bana.. sıkılmazsın eminim, hem gelmeden bile tanıştık işte ;)
bi de istanbul buraya kaç saat uzaklıkta ki. annem iki haftada bir geliyor izmirden..

Ynt: BURSAYA TAŞINMAK

04/30/2011 05:28:00

merhaba,ben beşevler eğitimciler cad. de oturuyorum,muhitimden cok memnunum tavsiye ederim.Evler yeni,hem merkezi hem nezih bir semt,kiralar 600-800 civarı.Ben de evdeyim başka herhangi bir konuda yardımcı olabilirim.Bursa yaşanması çok kolay bir şehir.İstanbul gibi insanı yormuyor.Gideceğin en uzak mesafe yarım saattir.Her istediğine her an ulaşabilirsin, arkadaşlara katılıyorum bence nilüferden ev tutun derim.yani beşevler ataevler civarı.

Ynt: BURSAYA TAŞINMAK

04/30/2011 06:03:00

merhaba egecey..ben de sana beşevleri tavsiye edrim..özellikle ev bakarken metroya yakın olmasına dikkat et..emin ol daha rahat edrsin merkeze giderken..ben de bursa ya evlenince taşındım..iki yıl oluyo..inşallah çabuk alışırsın bursa ya...

Ynt: BURSAYA TAŞINMAK

04/30/2011 07:09:00

ne kadar güzel:)) ben bursa da büyüdüm ve evlenince ist a taşındım.ailecek bursa yı çok severiz hatta ihsaniye  fatih sultan mehmet bulvarında evimiz var ve satmaya kıyamıyoruz, bir ayağımız bursa da olsun diye. arkadaşlara katılıyorum. ataevler, ihsaniye, beşevler şehrin en yeni ve güzel yerleşim yerleri. eşiniz karacabey e gideceğine göre izmir yolu üzerindeki bu semtlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.her şeyin güzel olacağına inanıyorum sizin için:))

Ynt: BURSAYA TAŞINMAK

04/30/2011 19:59:00

arkadaşlar yazdıklarınız ve yardımınız için çok teşekkür ederim.
aslını söylemek gerekirse 500 u aşmasa iyi olacak taşınma bayğı masraflı olcağından bunu kısıtlmk istedim.
ama sanırım 600 den az bulamıcam.
sizinde tanıdıklaınızın evi varsa bana iletirseniz sevinirim.
taşınma ağustos olacak aklınızda olsıun lütfen.
en azındn emlakçı parası vermeyeyim.

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...