Sonbahar giysileri

09/05/2010 14:22:00

Merhabalar.  Sonbahar geliyor, havalar serinliyor. Bu havalarda minikleri nasil giydiriyorsunuz? Biz butun yazi kolsuz bodylerle gecirdik. Zaten benimki sicak sevmez, ben usurun, o usumez. Simdi evde kisa kollu body ve corap ya da ayakli pijama alti giydiriyorum. Ama acaba artik yatarken uzun kollu body giydirmek gerekir mi? Ya da bodynin ustune ayakli uzun kollu tulum mu giydirmeli? Ayrica disari cikarken kapisonlu sweatshirtler cok iyi oluyor ama altina ne giydiriyorsunuz? Ben hala ayakli pijama ile cikariyorum ama onlar da ince oluyor. Sizler normal pantalon-ayakkabiya gectiniz mi? Kafam bayagi karisti, biraz yardima ihtiyacim var.    

Ynt: Sonbahar giysileri

09/05/2010 17:28:00

merhabalar ben gece uzul kollu body ve pijama altı ile yatırıyorum. Corap giydirmiyorum. Gecen seneden bolca alısveris yapmıstım. Gunduz de esofman altı ve body ya da ince pantolon uzun kollu body giydiriyorum.

Ynt: Sonbahar giysileri

09/06/2010 07:35:00

bende şaşırıyorum ne yapacagımı

bide şimdi calısıyorum ne giydigini kontrol etmem imkansız gibi..

ama bugunden itibaren gece uzun kollu patikli tulumlar giydirmeye karar verdim

cunku sabah o minik kollar buz gibiydi, ısıtana kadar ne cektim..

bu arada bayramlık aldım oglusuma:)

idil baby nin salopetini, altına kot ayakkabılar ve ustune harika mevsimlik kapşonlu bi mont

muhteşem oldu :))))

heyecanla bayramı bekliyorum :)))))))))))

Ynt: Sonbahar giysileri

09/06/2010 08:08:00

Yasemin benim kizim olsaydi batmistik kesin biz. Kiz bebek kiyafetleri muhtesem! Yalniz yorgan icin biraz erken degil mi? Gerci nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama istanbul daha o kadar sogumadi. Ben de bugun kiyafetlerimizi gozden gecirip esofman ve ayakkabi bakacagim.

Ynt: Sonbahar giysileri

09/06/2010 10:12:00

OGLUMU KISA SUREDE CITCITLI BODYLERLE GEZDİRMEYE BASLADIM BEN:)) YAZ BOYUNCA ALTINDA BEZUSTUNDE CITCITLI BODY KAFASINDA SAPKA AYAGINDA CORAP (ALANYAYA TATİLE GİTTİĞİMİZDE ÇORAPDA CIKTI:))

DAHA YENİ YENİ USTUNE BİŞEYLER GİYDİRMEYE BASLADIM

GECE ÖNCE BODY İLE YATIRIYORUM SABAHA KARSI BİŞEYLER GİYDİRMEYE ÖZEN GÖSTERİYORUM

CUNKU İLK UYUDUGU SIRALARDA UZERİNDE SIRF BODY OLMASINA RAGMEN ENSESİ TERLİYOR SUREKLİ..

Ynt: Sonbahar giysileri

10/06/2010 22:29:00

benim kız için arkadasım uyku tulumu getirmiş , polar...henüz giydirmedim ama polyester oldugu için düşünmekteyim. bunların%100 pamuktan olanı var mı acaba? biraz onu arastıracagım. şimdilik uzun kollu body içine atlet giydiriyorum ( yazın rahat gysin diye kanzdan 2 yas atleti almıstım askılar haricinde tam oluyor :))  altınada ayaklı altlıklardan içine de çorap , ayakları hep buz gibi çünkü...
bu astronat kışlıklardan kanz'da gene ecen sezonürünü 29tl e bulmustum 1 yas oda onu kaçırmadım aldım. havalar daha da sogudugunda kullanıcağım. şimdi sokağa çıkarken külatlucorap üstüne etek  elbize giydiriyorum ya da eşofman altıyla..
1000 yılın en soguk kısının yasanması bekleniyor.. bu demektirki çok fazla salgın hastalık, çok  dikkatli giyinmek , artıcak taze sebze meyve fiyatları , yukselecek yakıt parası , evde hapsolmak......

Ynt: Sonbahar giysileri

10/07/2010 09:07:00

Bu evde hapsolma meselesi benim kabusum. Benimki uyandıktan yarım saat sonra sıkılıp mızırdanmaya başlıyor. Sokağa çıkmak istiyor, ağaçları köpekleri, basket oynayanları seyretmek istiyor. Ben LCW'den 29tl'ye mont aldım, çok aşırı kalın değil. Şimdilik onunlayız. Kar soğuğu olursa ancak astronot tulumu giydirmeyi düşünüyorum. Bu arada bizim ayakkabılarımız kumaş tarzı çok kalın değil. Siz nasıl ayakkabı giydiriyorsunuz?

Ynt: Sonbahar giysileri

02/13/2011 23:39:00


biz de hala beraber yatıyoruz oğlumla 
geceleri aklına estiğince emmesinin de etkisi var
kış için kilotlu çorap üzerine kot ve ya kadife pantalon ,üzerine ince sweet veya gömlek sonra hırka
ve kapsonlu mont  ;eğer uzun süre dıaşrda gezeceksek de astronot giydriyorum
   

Ynt: Sonbahar giysileri

02/14/2011 04:19:00

Ben dun indirimde ca'den mont aldim. Daha once aldigimizin beli lastikli oldugu icin yukari siyriliyordu, tecrubesizlik :) body hirka mont alta da kalin rsefmon veya kadife ya da kot giyiyoruz. Evde sadece body ve esofman alti cunlu ev 25-26 oluyor. Gece bile tek kat yatiyor yoksa terliyor.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...