Otizmli ve diğer özel çocuklara yönelik uygulama

11/02/2012 07:11:00

Merhaba Nurturia'lılar,


Daha önce duymadıysanız eğer, biz yani Onlineanne, Çocuklar için Teknoloji Rehberi hazırlıyoruz, daha doğrusu onların aileleri için :-)

Otizmli ve diğer konularda özel eğitim gereksinimi duyan çocuklara yönelik geliştirilmiş uygulamalara da sitemizde yer veriyoruz. 

Bu hafta sonu için geçerli olmak üzere, bu özel çocuklara duyguları öğretme amacıyla terapistler tarafından hazırlanmış bir uygulamanın, App Store'da 26,80 den 8,99 TL ye düştüğünü saptadık. İlgileniyorsanız bu indirimden yararlanmanızı tavsiye ederiz. iPad'i olan aileler ve terapistlere duyurulur.

Bu uygulamanın incelemesini görmek için : http://www.onlineanne.com/2012/11/02/the-emotion-select/

Ynt: Otizmli ve diğer özel çocuklara yönelik uygulama

11/02/2012 08:40:00

Evet, bu görüşe biz de gönülden katılıyoruz. Bu nedenle, sitemizde bu konuya daha çok ağırlık vermeye karar verdik. Gelecek hafta Özel Eğitim Uygulamalarına yönelik ayrı bir sayfa yayına sokacağız. :-) Bu konuya bizler de elimizden geldiğince destek verip dikkat çekebilirsek mutlu olacağız.

Genellikle incelemelerimizde değinmeye çalışıyoruz. Yabancı bir uygulama, sessiz hale getirilip kayıt özelliği vb ile türkçe olarak da kullanılabiliyorsa bunu mutlaka belirtiyoruz. Örneğin biraz önce 2 app daha yayınladık. Bunlardan özellikle bir tanesi hem çocukların türkçe ve ingilizce dil gelişiminde hem de özel çocukların eğitiminde kullanılıyor. 

Ynt: Otizmli ve diğer özel çocuklara yönelik uygulama

11/05/2012 11:29:00

Merhaba,


Yukarıda da söylediğimiz gibi, özel eğitim desteğine ihtiyaç duyan çocuklarımız için ayrı bir sayfa düzenledik ve normalde fiyatı 17,99 TL olan 2 adet uygulamayı hediye ediyoruz. Bu uygulamaları özellikle, özel eğitim desteğine ihtiyaç duyan çocuklarımızın aileleri ve öğretmenlerine öncelik vererek hediye etmek istiyoruz. Aşağıdaki linkten bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Ynt: Otizmli ve diğer özel çocuklara yönelik uygulama

11/06/2012 11:08:00

teşekkürler, bu tür uygulamaların özel eğitim ihtiyacı içinde olan çocukların ve ailelerinin hayat kalitesini iyi yönde artıracağına yönelik inancımız sonsuz. Mümkün olduğunca çok aileye ulaşabilmek istiyoruz, bu konuda yürüttüğümüz başka projelerimiz de var. Yakında onlardan da bahsetmeye başlayacağız. 

Tüm çocuklar için eğer bu teknolojiler doğru kullanılırsa çok büyük bir eğitim potansiyeli var. :) 


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...