Dindarlar, dinsizler ve gayrimüslümler

<123>

Ynt: Dindarlar, dinsizler ve gayrimüslümler

10/25/2010 05:45:00

http://www.alternatifanne.com/?p=1368

YORUMLARINIZI BEKLERİZ :)

Ynt: Dindarlar, dinsizler ve gayrimüslümler

10/25/2010 10:19:00

D. ile bahsedilen benim ama oyle yerleri kesip almissiniz ki, beni okumadiginizi, ne demek istedigimi de anlamadiginizi, ya da isinize geldigi gibi anlamak istediginizi dusunuyorum. donun bir daha okuyun, cok cok ozenerek yazmistim o yaziyi, bu sekilde degersizlestirilmesi, uzerinde durulmamasi, ozenle okunmamasi beni cok uzdu.

Ynt: Dindarlar, dinsizler ve gayrimüslümler

10/26/2010 13:12:00

Teşekkür ederim Ülkü. Yazının altına yaptığınız yorumlar kaale alınıyor.
Her şeyi yüklendiğim için (tasarım tartışma vs) bir şeyler eksik kalıyor olabilir. Şimdilik denetçilerim, okurlarım! (=siz) Ama çok yakında değişecek bunlar, daha sağlam bir dergi olma yönünde ilerliyoruz, biraz da sizin sayenizde :)

Bu arada, yorumlarla ilgili, bugün bir yaşıma daha girdim:
Öğrendim ki anneler (kimliklerini çok da gizleyemediklerinden olsa gerek) kapalı veya tek yanlı yorum yapıyorlarmış. Mesela bana kişisel mail gönderip, gerçek düşüncelerini açıyorlar, ama yazı altına yaptıkları yorumdan farklı oluyor bunlar...
Dolayısıyla bu yorum işleri karışık...

Ynt: Dindarlar, dinsizler ve gayrimüslümler

11/20/2010 22:57:00

Nurturia çocuk büyütmekle ilgili bir platform, üyelerin din seçimlerini neye göre yaptıkları Nurturia'da tartışılması uygun bir konu değil. Çocukla ilgili kısmının yeterince tartışıldığını düşünerek konuyu yeni yanıtlara kapatıyoruz.

<123>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ALTERNATİF ANNE

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...