alışveriş

<12>
03/01/2011 11:24:00

alışverişe başlayan var mı ? doğru ve güvenilir markalar en uygun nereden alınır ?

Ynt: alışveriş

03/30/2011 07:16:00

oda takımı ,göğüs pompası, kıyafetleri, derecesi, havluları, tükürük bezleri :) var mı almaya başlayan ? nerelere hangi markalara bakıyosunuz ?

Ynt: alışveriş

04/30/2011 10:09:00

hastane çıkışlarımız, havlularımız,kıyafetlerimizin çoğu hazır ama ayrıntılar var almamız gereken.. park yatak alacaz daha ama araştırma yapamadık daha o yüzden beklemede henüzz

Ynt: alışveriş

05/03/2011 05:17:00

bende nihayet kızımın oda takımının siparişini verdim :) 1 ay sonra teslim edilecek ama ne yazıkki almayanlara duyurulur çok vaktim var nasılsa diye düşünmeyin :) ancak gelecek kokusu çıkacak silinip eşyaları yerleşecek...
bana bir arkadaşım hediye paketi gibi görünen sepetini verecek ilk aylarda başucumda yatırmam için o yüzden park yatak almayı düşünmüyorum şimdilik.takımınıda zaten büyüyen yatak şeklinde aldım genç kız olunca bile kullanabilecek :)
kıyafetlerine gelince çok eksiğim var kaç tane hastane çıkışı kaç body almak lazım bilmem çoğunluk çok şey alma sakın hemen küçülüyor diyor ama diğer yandan da çabuk kirlenip yıkanacağı için 3-4 set olması lazım heralde.elimde liste var bir günümü versem tamamlarım aslında havuzlu hana bakmayı düşünüyorum :)
birde araba var karar vermekte zorlndığım çok güzel görünen tavsiye edilen ama fiyatlarıda güzel olan markalar var daha orta halli ama kullanışlı birşey almak için araştıryorum.sanırım puset tipleri daha hafif ve kullanımı kolaymış onlarada bir aparat ile anakucağı takıldığından ilk baştan itibaren kullanılabiliyormuş.

Ynt: alışveriş

05/20/2011 14:20:00

DAHA HİÇ BİŞEY ALMADIM... SANIRIM PANİĞE KAPILIYORUM... ÖNCE NE ALMAM GEREKTİĞİNİ ÖĞRENMEME LAZIM. BU HAFTA EVİMİ TAŞIDIM. BÜTÜN ENERJİMİN BİTTİĞİNİ HİSSEDİYORUM. EMİNÖNÜNDE HANLAR VARMIŞ??? BİLEN VAR MI??? BİR DE İLK ALMAM GEREKENLER NELER ACABA?


Ynt: alışveriş

05/22/2011 08:38:00

zor bir zamanda taşınmışsın tabi enerjin biter :) eğer dinlendiysen önce odasından başla bence eğer alacaksan ancak gelir.sonra hastane çıkışları bodyler vs bir bebek mağazasına gitsen hemen alıp bitirirsin.birde anakucağı lazım eğer takım ise arabası ile birlikte hastaneden çıkarken ona yatırılacağı için gerekli.hatta anne için gerekli olan çantayıda hazırlamak gerek ne olur ne olmaz

Ynt: alışveriş

05/22/2011 12:26:00

sen hazırladın galiba herşeyini meliss:))

Ynt: alışveriş

05/23/2011 05:53:00

yok herşeyi değil ama birçoğu bitti mobilyası ay sonunda gelecek varolan eşyaları yıkanıp yerleşecek tabi kokusu çıktıktan sonra :S araba/ana kucağı (travel sete) karar verdim gibi alınması kaldı birde hastane için bebeğe anneye babaya çanta yapılacak.kendime hamile geceliği bulursam tabi klasik olanları sevmedim de daha sevimli sportif bişeyler arıyorum :)

Ynt: alışveriş

05/28/2011 15:33:00

bitmiyo canım ya eksikleri ,benimde bitti sayılır odamız geleli 10 gün olacak kokusu çıksın bide izne çıkayım hepsini halledicem bende anne bebek çantası için herşeyim hazır bitek yıkanıp yerleşecek e malum artık kapı arkasında tutmak lazım:)baba çantası nedir meliscim ilk defa duydum:))

Ynt: alışveriş

05/30/2011 04:36:00

:))) babaya özel olarak bir çanta değilde eğer refakatçi olarak kalacaksa yazık üstüne rahat bişeyler bir terlik en önemlisi fotograf makinesi kamera gibi şeyler alınabilir kendi çantamızın bir kenarına :)
bizim odamız gecikecekmiş malesef bu durumda eşyaların yerleşimide gecikecek kokusu beni çok korkutuyo :( izne ne zaman çıkmayı düşünüyosun ? açtırmak gerekiyomuş doğum iznini ssk da görünmesi için onu hallettin değil mi ? sonra birde izne çıkarken işletmek gerekiyormuş.en sonda doğum yaptıktan sonra işleniyormuş...

Ynt: alışveriş

05/30/2011 05:51:00

bu hafta başlıyacağım inşallah ... önce bebek odası. yatak odası için minik bir beşik mi yoksa park yatak mı almalıyım kararsız kaldım. odalar hakkında tavsiyeleriniz var mı neler aldınız? organik su bazlı boya olmalıymış vs vs. anadolu yakasındayım modokoya bakmak istiyorum. fiyatlar ne civarda olacak merak içindeyim. bi arkadaşım oradan 2bin tl ye kocaman bi takım almış beğendim ama hala kızm için kafamda bişey belirlemedim.bu hafta çarşambaya kadar oda işi bitersen haftasonuna doğru da hastahane çantası kısmına geçicem... hangi hastahane belli değil daha benim. bu haftaki kontrolde onu da belirlememiz gerekecek... :)) mutlu telaşlar dedikleri bu olsa gerek. Allah hepimizin yardımcısı olsun!

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 temmuzda anne olmayı bekleyenler ...20-25 haftalık hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...