Ankara'da Kreşler

Ynt: Ankara'da Kreşler

11/06/2012 14:29:00

Söz konusu kreşi ben de ziyaret etmiştim fiziksel koşulları Ankara'da ki bir çok kreşe göre son derece güzel. Sahibi Olcay Hanımı da alandan biri olmamasına rağmen olumlu, istekli bir bayan olarak görmüştüm. Müdürleri de gayet sevecen biri ama kızımın başladığı yıl yeni açıldıklarından ve o sıralarda daha bir çok şeyin tam olarak yerli yerine oturmamış olmasından kaynaklı cesaret edip gönderememiştim. Başarılı olmalarına sevindim:)

Ynt: Ankara'da Kreşler

01/04/2013 11:35:00

Konya yolunda DHMİ yakını güzel bir kreş var mı bildiğiniz?

Ynt: Ankara'da Kreşler

01/27/2013 16:19:00


Arkadaşlar bebeğim 8 aylık. Ankara'da hiç tanıdığım yok. Çalışmak zorundayım (özel sektörde) ama eşim memur. Bebekleri kabul eden kurum kreşleri var mı? Sokullu'da oturuyorum. Öveçler ya da Dikmen taraflarında kurum kreşi arıyorum. Bir de bu işler nasıl oluyor hiç bilmiyorum kurayla falan diye okudum :/ lütfen bilgilendirirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

Ynt: Ankara'da Kreşler

01/28/2013 21:46:00

SGK NIN KREŞİ VAR DİYE BİLİYORUM SİZİN O TARAFLARDA AMA DUYDUĞUM KADARIYLA KURRA İLE ALIYOLARMIŞ.TORPİLİN YOKSA DEVLET KREŞİ ZOR DİYOLAR AMA DERİNLEMESİNE BİR BİLGİM YOK,ARAŞTIRMAK LAZIM.BİR DE KÖROĞLUNDA VARMIŞ ARKADAŞIMIN OĞLU GİDİYOR ÇOK AŞIRI MEMNUN....

Ynt: Ankara'da Kreşler

01/29/2013 06:40:00

Bende sokulludayim cevizliderenin girisinde var sgk kresi ama detayli bilgim yok maalesef :-(

Ynt: Ankara'da Kreşler

01/29/2013 07:21:00

Öveçlerde çankaya belediyesinin kreşi var ama bilgim yok kaç yaş alıyorlar nasıl alıyorlar bilmiyorum ona bakabilirsiniz :)

Ynt: Ankara'da Kreşler

01/29/2013 10:18:00

bebişiniz çok küçük ya.iyi bir bakıcı bulabilseniz.azıcık daha büyüsün.tabi siz daha iyi karar verirsiniz.ben de 7 aylıktı işe başladım.karşıma iyi bir bakıcı çıktı Allaha şükür hala onunla devam ediyoruz.oğluş onu çok seviyor.hem de karda kışta evden çıkmıyor.kreşte sürekli hasta olacak daha çok küçük.

Ynt: Ankara'da Kreşler

01/29/2013 12:41:00

Duyarlılığınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar, cevaplarınızla çok mutlu oldum. Dün çankaya belediyesinin kreşine de baktık ama sene başında adını yazdırıyormuşsun ya çıkarsa hesabı.. tabi benim için önemli olan bebeğe bakan kreş bulabilmek :( dün her yeri talan ettik ve içimize tek sinen alicanyuva.com oldu. ama bebeğim çok küçük olduğu için servise alamıyorlar. kendim götürüp getirmem lazım böyle de bir imkanım yok :( ya bakıcı ya da ev hanımlığına devam. bugün de bir bakıcı buldum. zor bela 700 e bakarım dedi. kreşle aynı fiyat. çok kararsızım inanın şu an kreş bana bakıcıdan daha güvenli geliyor. ankaralı değilim, burda her şeyi tavsiye üzerine soruyor, buluyoruz. sokulluda benimle aynı sokakta oturan biri için 700 tl çok değil mi arkadaşlar? aslibulut sen kaça baktırıyorsun. çok yazdım kusura bakmayın.

Ynt: Ankara'da Kreşler

01/29/2013 13:05:00

ben çiğdem mah.de oturuyorum.900 veriyorum.sabah 8de geliyor akşam 7 de gidiyor. ben gelmeden evi topluyor ve 2 güne bir yemek yapıyor o kadar.zaten çocukla ev işi yapması zor.ankaranın piyasası böyle.benim üst komşuma 1100den geliyor mesela.inan eğer içine sinen birini bulursan evde baktır.karda kışta çocuğu hergün evden çıkartacaksın ve bebek o daha.oyun çağında da değil.kreşte ev ortamı olmaz onun için hele de özel kreş değilse.maalesef durum bu.her özel kreş iyi değil ama çevremdeki kişilerin tecrübelerinden yola çıkarak söylüyorum devlet kreşi ile bir olmuyor.e özel kreşler de çok para.inan kendi çocuğumun yerine koyuyorum ya.çok küçük.ya da biraz da bekle 1 yaşını geçsin.kreşte çok hasta oluolar o zaman ne yapacaksın.sürekli izin alamazsın.

Ynt: Ankara'da Kreşler

01/29/2013 13:34:00

aynen öyle özel kreşler çok farklı. ayrıca çalışacağım  iş özel sektörde yani sürekli izin alamam. bir de her gün sokulludan esenboğa havaalanına gidip gelmem gerekiyor. düşün. servis yok! 10 tl yol parası veriyorlar. bu işin getirisi götürüsünden fazla olacak sanırım. bana eziyet olacak daha çok.şimdilik öyle görünüyor. çalışmak için 1 yaşını geçmesini beklesem ne olacak ki o zaman da bakıcı olcak heralde. aman ne kadar sıkıldım, iki arada bi derede kaldım anlatamam


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...