yılın en salak annesi ödülüne adayım:)

04/22/2010 08:22:00

2 gün önce eşimle akşam yemeğimizi yerken, duru da mama sandalyesinde masada bize eşlik ediyor. o sırada eşim kendine 1 tabak daha yemek koymuş masaya otururken, elindeki tabak devriliyor ve hoooopppp durunun başında aşşağı bir tabak çorba dökülüyor. neyseki biz diğer yemekleri yerken ılıklaşmış. ben o panikle çocuğu aldığım gibi odasına götürüp, antre boyunca 9 AYLIK BEBEĞE şu soruyu soruyorum. ^^annecim kafana geldimi, omuzunamı döküldü? canın yanıyomu? kızım cvp versene? annecim noldu? niye konuşmuyosun? sanki 9 aylık çocuk bana diycekki, yok annecim bir yerime gelmedi:))) eşim o sırada korkudan ve panikten yanımıza bile gelemedi tabi. neyseki bütün çorba mama sandalyesine dökülmüş ve kuzuya değmemiş. şimdi Duru biraz ağlasa babası hemen ^^sor bakalım niye ağlıyormuş^^ diye benimle dalga geçiyor:)))))))

Ynt: yılın en salak annesi ödülüne adayım:)

04/22/2010 08:34:00

Hemen çalışmalara başlayıp böyle bir kurs açıyorum arkadaşlar. varmı kursu yönetecek kadar soğukkanlıyım diyen anneler? :))))))))))

Ynt: yılın en salak annesi ödülüne adayım:)

04/22/2010 08:54:00

:)))

Malcolm Galdwell'in düşünmeden düşünme gücü diye bir kitabı var. Sadece soğukkanlılık üzerine değil ama çok tavsiye ederim.

Ynt: yılın en salak annesi ödülüne adayım:)

04/22/2010 09:52:00

toplu okuma seansları yapalım:))))))))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...