Nasıl link ekleyeceğim?

05/21/2011 21:43:00

Merhabalar
  Yaklaşık bir aydır blog yazmaya  başaldım.Blogun  tasarımıyla ilgili bazı konuları tam çözemedim.Buradan size sormak istiyorum.Bloglarda gördüğüm bazı linkleri bende eklemek istiyorum,örneğin bir dolap kitap vs ....Bi demene yapıp linkleri ekleyebildim ama küçük resimlerini nasıl eklediğimizi tam çözemedim. Nasıl yapılıyor bu ayarlar ? yardımcı olursanız çok sevinirim.

http://aselname.blogspot.com/

Ynt: Nasıl link ekleyeceğim?

05/25/2011 18:25:00

Merhaba Hacew,


Bloğumu ilk açtığımda bunu bende wordpress forumda sormuştum. Aldığım cevabı buraya yapıştırayım. 

Sağ sütüna örneğin -NURTURİA- logosunu nasıl yerleştirebilirim?

3- Logo derken sadece yazı mı yoksa resim de ekleyecek misiniz? Görünüm/Bileşenler kısmındaki Metin bileşenini yan menüye ekleyip içine gereken kodu yazarak bu işlemi yapabiliriz. Resim dosyası internet üzerindeyse bağlantısını verirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

Nurturia sitesinde gerekli kodları paylaşmışlar. O sayfadaki Küçük logolar yan menünüze koymak için idealler. Önce, koymak istediğiniz logonun yanındaki kutucuğun içerisindeki kodun hepsini seçip kopyalayın. Sonra Yönetim paneli/Görünüm/Bileşenler bölümüne gelin. Metin bileşenini yan menüye sürükleyin ve başlık kısmını boş bırakarak kopyaladığınız kodu metin bileşenine yapıştırın. Sağ alttaki kaydete tıklayın. Daha sonra resmin görünmesini istediğiniz yere göre bileşenler arasında kaydırırsınız.


http://www.wordpress-tr.com/forum/topic/16603/page/2

Ynt: Nasıl link ekleyeceğim?

05/26/2011 04:29:00

Fatoş çok teşekkürler ,bi deneyeyim


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...