Ankara 100. yıl civarında oturan bakıcı

03/06/2015 06:20:00

Merhaba,

Ankara Çukurambar'da oturuyorum ancak evim 100. yıl'a çok yakın. Bu civarda oturan bir bebek bakıcısı arıyorum. 

Ynt: Ankara 100. yıl civarında oturan bakıcı

04/30/2015 07:51:00

kızlar benım eskı bakıcım dıkmen tarafında oturuyor bız onu çocuğuma uyguladıgı şiddet dolayısıyla işten çıkarmıştık. bu topiği görünce yazmak istedim 

çok şükür o günleri atlattık üstünden 4-5 yıl geçti ama hala bakıcılık yapıyor olabılır. ısmını merak eden olursa bana ulaşabılır. nerede ne ıs yapıyor bılmıyorum ısın acıkçası arastırıp psikolojımı altust etmek ıstemedım ama sormak ısteyen olursa buralardayım ınşallah bakıcılık yapmıyordur hala

04/30/2015 20:15:00

Kızlar çok teşekkür ederim ilginiz için. Çukurambar'da oturan 39 yaşında bir bakıcı buldum bu hafta başında başlıyor. Umarım memnun kalırız. 

Sevgili datceken, yaşadığın kötü tecrübe gerçekten çok üzücü. Sana ve yavruna geçmiş olsun. Umarım manevi olarak az hasarla atlatmışsınızdır. Ama başkalarını da bu şekilde uyarman çok önemli. Tekrar teşekkürler.

05/02/2015 20:27:00

Şükür günümüze Allah evlatlarımızı vicdanlı insanlarla karşılaştırsın

Üzüldüğüm depresyona girip kendimi affetmediğim dönemi atlattım sanırım, hala olayla ilgili bişeyler anlatırken hüngür hüngür ağlarım ama kuzumun şimdiki hali çok şükür dedirtiyor bize elhamdulillah

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...