yemiyor işte, ye-mi-yor

<12345>

Ynt: yemiyor işte, ye-mi-yor

02/07/2012 04:37:00

Pinarmak tane tane yemiyorsa varsın bulamaç yesin diye düşünüyorum ben.. Belli bir yaşa  kadar nasıl yediği değil de ne yediği önemli denilmişti burada.. Kek, kurabiye, cicibebe çok sağlıklı besinler değil bebek için.. Sağlıklı besinler alması önemli ama yerse işte.. Kızım bulamacı ilk ek gıdaya geçtiğimizde yiyordu sonra hep reddetti... Şu an ayrı ayrı yedirme konusu da çok sıkıntılı.. Yiyorken yesin, daha çok küçük..

Ynt: yemiyor işte, ye-mi-yor

02/07/2012 05:34:00

Merhabalar,
Benim kızım da iştahsız hatta çok iştahsız çocuk grubuna giriyor sanırım. Kahvaltı(karışım) dışında her öğünü sorun:( Annem akşama kadar sadece 1 kutu süt içirebiliyormuş, işten döndüğümde çok acıkmıştır, yer diyorum ama nafile. 3 günde bir çorba içiyor, arada bir muz ya da 2 dilim elma, biraz badem... Hepsi bu. Bazen sinirden ağlıyorum, Ada da bana bakıp ağlıyor. Sonunda sarılıp ağlaşıyoruz anne kız:) 2 ay öncesinde bu kadar değildi, en azından tek öğün çorba da olsa içerdi artık onu da bıraktı. Geç çıkmaya başlayan dişlerinden olmasını umut ediyorum( 4 tanesi azı olmak üzere 7 tane diş çıkarıyor)

<12345>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Aç bebeler grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...